Paylaş

Bölgesel zayıflama fiyatları kişiye özel planlandığı için net bir şey söylemek mümkün değildir. Bu doğrultuda birbirinden farklı yöntem ve teknikler kullanıldığı için kişinin seçimi ve vücut tipi fiyatlar üzerinde belirleyici olur. Kişinin seçimi doğrultusunda uygulanan yöntemler daha çok seanslar halinde düzenlenir.

Bölgesel zayıflamada amaç kişinin belirgin vücut hatlarına sahip olmasını sağlamaktır. Yağ dokusunun biriktiği alanlar hedeflenir ve cihazlar yardımı ile bölgesel zayıflama gerçekleşir. Böylece vücut estetik açıdan göze daha hoş gelir vücuttaki esneme ve gevşemelerde ortadan kalkar. Bölgesel zayıflama fiyatları işlemin gerçekleşeceği alana göre değişir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Vücudun farklı noktalarında biriken yağlardan kurtulmak amacıyla profesyonel işlemlere bölgesel zayıflama denir. İnatçı bölgesel yağların yok edilmesi ile birlikte daha estetik bir vücut meydana gelir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte medikal estetik alanında birbirinden farklı özelliklere sahip cihazlar kullanılmaya başlandı. Bu doğrultuda bölgesel zayıflama sağlamak ve vücudun belirgin şeklini korumak amacıyla birbirinden farklı bölgesel zayıflama yöntemleri bulunur. En çok tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemleri içerisinde soğuk lipoliz, mezoterapi, radyo frekans, liposuction, ultrashape yer alır.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

Bölgesel zayıflama kişinin vücut tipi ve isteği doğrultusunda tercih edilir. Bu doğrultuda bölgesel zayıflama çeşitleri kavitasyon, elektroterapi, lipoliz, liposuction bulunur.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Kullanılacak yönteme karar verildikten sonra bölgesel zayıflama fiyatları ortaya çıkar.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

En çok tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemlerinden biridir soğuk lipolizdir. Soğuk lipoliz fiyatları kişinin yağ birikintisi doğrultusunda belirlenir. Kişinin yağ hücreleri dondurulur ve vakumla parçalanarak vücuttan alınır.

Yenilikçi bir uygulama olan soğuk lipoliz vücudun biçimli ve estetik duruşuna yardımcı olur. Soğuk lipoliz fiyatları seans sayısına ve tercih edilen kliniği hizmetleri doğrultusunda belirlenir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Soğuk lipoliz diyet ve sporla bir türlü vücuttan atılmayan inatçı yağların yok edilmesinde kullanılır. Soğuk lipoliz yaptırmak isteyenlerin öncelikle soğuk lipoliz fiyatları hakkında fikir sahibi olması gerekir.

Karbon Peeling Nedir ve Nasıl Yapılır?

Cilt sağlığını koruyan ve yenilenmesini sağlayan karbon peeling içerisindeki karbon maddesi ile siyah bir görünüme sahiptir. Dolayısıyla ince bir tabaka halinde yüze sürülür ve yüzdeki kir ve bakterileri alması sağlanır. Etkili bir madde olan karbon peeling cildin derinlemesine temizliğini sağlarken cildin pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Yenilenmiş bir cilde sahip olmak isteyen kişilerin öncelikle karbon peeling fiyatları hakkında fikir sahibi olmasını gerekir.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Bünyesinde farklı kimyasalları barındıran karbon peeling cilt bakımında birçok fayda sağlar. Cilt yüzeyi üzerinde bulunan kir ve yağları temizleyerek cildin parlak görünmesini sağlar. Cilt üzerinde bulunan ve cildin nefes almasını engelleyen ölü hücreler temizlenir. Karbon peeling içeriğindeki özel boşluklu şekli ile cildin en alt katmanlarına kadar nüfuz eder. Böylece çift derinlemesine temizlendiği için tüm gözenekler açılır. Nefes almaya başlayan cilt canlı ve sağlıklı bir yapıya kavuşur.

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

Karbon peeling yaptırmak isteyenlerin öncelikle karbon peeling fiyatları hakkında araştırma yapması ve detaylı bilgi sahibi olması gerekir. Ayrıca uygulama öncesinde hastaların karbon peeling içeriğinde bulunan kimyasallara karşı alerjik durumunun olup olmadığı analiz edilmelidir.

Karbon peeling sonrası görülen kızarıklar tamamen geçicidir. Uygulama sonrasında düzenli bir şekilde cilt bakımı yapılmalıdır.

Karbon Peeling Fiyatları

Güncel karbon peeling fiyatları tercih edilen klinik, doktorun deneyimi ve kullanılan maddelerin içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here