Paylaş

Günümüzde bakımlı olmanın şartlarında değişiklik olmuştur. Eskiden saf yağlar ile kendimiz bakım yaparken artık bu işin ehli olan kişilere gidiyoruz. İşinde uzman olan kişilere kendimizi emanet ediyoruz. En çok da bölgesel incelme konusunda rağbet olduğu görünüyor.

Ozon tedavisi, protez tınak ve bölgesel incelme gibi birden çok güzellik modelleri karşımıza çıkıyor. Fiyatları ise değişkenlik arz ediyor. Tınak bakımlar ise uzmanlar ilgilenmektedir. Protez tınak fiyatları uzmanlar tarafından belirlenmektedir.

Ozon Tedavisi Nedir?

Ozon tedavisi güneşten gelen ultraviyole radyasyonun çoğunu emdiği ve doğrudan yeryüzüne ulaşmasını engellediği için, dünyanın ekolojik dengesine katılan oksijenin bir allotropik formudur. Ozonun bir enerji katkısıyla dönüştürülen oksijen olduğu söyle yedebiliriz. . Ozon, yalnızca florinkinden daha düşük bir oksidasyon potansiyeline sahip güçlü bir oksitleyici ajandır.

Ozon Tedavisi Kimlere Uygulanır?

  • Travma sonrası yaralanmalar (düşmeler, kazalar), ameliyat sonrası yaralar (iyileşmeyi tamamlamayan dikişler) ve radyasyon nedeniyle.
  • Ülserler: Venöz ülserler, arteriyel ülserler veya bası ülserleri olarak da adlandırılan bası ülserleri.
  • Arterioskleroz: Arterioskleroz
  • Vücuttaki tüm atardamarları etkileyen bir hastalıktır. Ana tezahürlerinden biri, damarların kalibresindeki azalmadır, böylece oksijen arzını azaltır.
  • Kaslarda, bağ ve tendonlarda kronik ağrı, yorgunluk, uyku bozuklukları ve migren ile karakterize bir eklem romatizma türüdür.
  • Ozon tedavisi bu hastalığın tedavisinde bir altenatiftir. Uygulama, ağrı noktalarına az miktarda ozon verilerek, lokal bir analjezik etki elde edilerek veya damar yoluyla sistemik olarak yapılabilir. Ozon tedavisi fiyatları da yapılan merkeze göre değişebiliyor.
  • Diskte, intervertebral diskin bir kısmı sinir köküne doğru hareket eder, onu bastırır ve bu basınçtan kaynaklanan nörolojik yaralanmalara neden olur. Fıtıklaşmış bir diski tedavi etmek için ilk önlemler, dinlenme, ağrı kesiciler, antienflamatuarlar, fizik tedavi vb. Bu tedaviye yanıt alınamadığında disk ozon tedavisi en dikedir.
  • Ozonun büyük anti-inflamatuar ve analjezik gücü nedeniyle eklem ağrılarında çok faydalı olduğu ortaya çıkmıştır.

Ozon Tedavisinin Faydaları

Ozon tedavisi, osteoartrit , lomber disk henisi ve servikal disk heniasyonu , kronik ağrı, gecikmiş iyileşme, Fibromiyalji , kronik yorgunluk ve halsizlik, tekrarlayan vulvovajinit ve genel olarak inflamatuar hastalıklar dahil olmak üzere birçok hastalık için kullanılır ve kullanan hastalar da faydasını görür. Bazı durumlarda tek tedavi olarak uygulanırken bazı durumlarda başka bir tedaviye destek görevi görülmektedir. Bu faydalarla birlikte ozon tedavisi fiyatlarını doktor tarafından belirlenmektedir.

Ozon Tedavisi Fiyatları 2021

Doktorların hasta durumuna göre şekil aldıkları için fiyatları değişim göstermektedir. Muayene zamanında doktorunuzla görüşme sağlayarak ozon tedavisi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Bölgesel incelme, eritmek istediğiniz yağları için yapılan işlemlerdir. Işın ile bu işlemler gerçekleşir. Verilen ışınlar sayesinde yağ dokuları parçalama işlemi uygulanır. İsterseniz dondurma da yapılmaktadır. Kullanım açısından yöntemler farklılık oluşur. Hem bölgesel incelme yaparken ayrıca selülit tedavi de de aynı yöntemler kullanılmaktadır.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Liposuction ve zeltiq uygulaması sayesinde bölgesel incelme işlemleri uygulanır. Her bölgenin farklı incelme yöntemleri vardır. Kişinin yaşı, vücut oranları ve yeme alışkanlıkları gibi durumları bölgesel incelme için önemlidir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Herkesin hayal ettiği belirgin hatlara sahip olmak için bölgesel incelme işlemlerini yaptırmak isterler. Fiyatları hangi doktora gittiyseniz değişiklik göstermektedir.

Protez Tınak Nasıl Yapılır?

Tınak protezi, doğal plakada bir kusur olması durumunda yapay bir çivi takma işlemidir. Amacı, parmağın terminal falakasının estetik güzelliğini restore etmek ve tınağın işlevselliğini geri kazandırmaya çalışmaktır.

Protez Tınak Modelleri Nelerdir?

Her çeşit ve renklere göre modelleri bulunmaktadır. Kullanmak isteyen kişinin protez tınak uzmanına nasıl şekil yaptırması gerektiğini söylemesi yeterlidir. Protez tınak fiyatları modellere göre değişiklik arz eder.

Protez Tınak Fiyatları

Protez tınak fiyatları hangi model yaptıracaksanız değişiklik göstermektedir. Modellerin kendi açısından yapım aşamaları bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here