Paylaş

Baby face beauty işlemi ile cildin yenilenmesi sağlanır ve leke tedavisi yapılır. Lazer ışınları kullanılarak ciltte mikro kanallar açılan bir işlemdir. Mikro kanalların açılmasının ardından kişin cilt tipine ve cilt problemine uygun olan kök hücre içeren nano partiküller cilde uygulanır. Böylelikle ürünlerin içindeki antioksidanlar ile cilde parlatıcı ve aydınlatıcı bir etki verilmesi sağlanır.

Baby Face Beauty Nedir?

Baby face beauty tedavisinde lazer ışınları kullanılarak deride mikro kanallar açılır. Baby face beauty tedavisi kısa süren bir tedavidir ve 7- 10 dakika gibi kısa sürede işlem tamamlanır. Bu tedavi yöntemi acısız ve ağrısızdır. Baby face beauty tedavisi ile lekelerden kurtulmak ve cildin yenilenmesini sağlamak mümkün.

Bu nedenle tedavi uygulanırken anestezi gerekmez. Uygulamadan sonra ciltte kısa süreli bir kızarıklık görünmesi normal karşılanır. Kişi baby face beauty uygulamasından sonra günlük yaşantıya hemen geri dönebilir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face beauty işleminde hekim tarafından lazer ışınları kullanılarak kişinin cildinde mikro kanallar açılır. Bu işlem sırasında cildin tipine ve sorununa uygun olan ürünler hazırlanır ve uygulama yapılır. Lazer uygulaması 4 veya 5 dakika sürer. Uygulamanın sonunda seçilmiş olan ürünler cilde sürülür. Ürünlerin cilde sürülmesi işlemi cilde iyice yedirilerek yapılmalıdır. Ardından kişinin cildine bariyer bazlı kremler sürülür.

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

Bölgesel incelme uygulaması ile belli bölgelerdeki yağlardan ışın uygulanarak kurtulmak mümkün. Kişinin eritilmesi istenen bölgesindeki yağları, ışınlar parçalar dondurur veya tedavi eder. Bölgesel incelme de uygulanan yöntemin çeşidine bağlı olarak yapılacak olan işlem de değişir. Bölgesel incelme tedavisi günümüzde birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tedavi sırasında selüloitlerin yok edilmesi de mümkündür.

Bölgesel İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel incelme tedavisinde uygulanan birçok farklı yöntem bulunur. Bu yöntemler arasında liposuction kavitasyon zeltiq ve VShape teknolojisi gibi çeşitli yöntemler vardır. Bölgesel incelme tedavisi yaptıracak olanların yaşı beslenme şekli kilosu ve sadık durumu gibi belirleyici durumlara göre uygulanacak olan tedavinin yöntemi seçilir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel incelme fiyatları hekiminin belirlemiş olduğu tedavinin çeşidine bağlı olarak değişir. Mesela obezite sınırında olan bir kişi ile hamilelik kilolarından kurtulmak isteyen bir kişi için uygulanacak olan bölgesel incelme tedavisi yöntemi farklıdır.

Bölgesel incelme tedavisi fiyatları doktorun uygun görmüş olduğu tedavinin türüne ve kliniğin fiyat prosedürüne bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Bu uygulanan bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemidir ve günümüzde birçok kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Hydrafacial uygulaması ile akne ve lekelerin tedavisi sağlanır ve cilt yenilenir. Bu uygulamada cilt zarar görmez ve daha sağlıklı parlak güzel ve genç bir görünüme kavuşturulur. Hydrafacial uygulaması fiyatları uygulanacak olan tedavinin türüne göre değişir.

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması ağrısız ve acısız bir şekilde kolayca uygulanır. Uygulanan Bu işlem sayesinde hücre metabolizması hızlanır ve yenilenmesi sağlanır. Bu işlemde cilt yumuşatılır ve vakum ile temizlenir. Ardından kişinin cilt tipini ve cildimdeki problemi uygun olan solüsyonlar uygulanır. Hydrafacial uygulaması fiyatları işlemin yapılacak olduğu hastanenin fiyat listesine doğrultusunda değişiklik olabilir.

Hydrafacial Uygulama Avantajları

Hydrafacial uygulamasının avantajları arasında her yaştan kişiye ve cilt tipini uygulanabiliyor olması yer alır. En önemlisi de bu işlemin acısız ve ağrısız olmasıdır. Bu işlem cildi tahriş etmez. Hydrafacial uygulaması fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi hekiminizden öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here