Paylaş

Altın iğne sayesinde cildinizi daha güzel ve bakımlı görebilirsiniz. Bakımlı her kadının olmazsa olmazı ciltlerinin pürüzsüz olmasıdır. Altın iğne tedavisi ile isteklerine yanıtlar bulabilmektedir. Bunlara ek olarak soğuk lipoliz ve karbon peeling de katkı sağlamaktadır.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Altın iğne cilt gençleştirme için minimal kullanılan bir yüz tedavisidir. Deride minimal delinmeler yapmak için çok ince iğneler kullanılır. Bu delikler veya yaralanmalar vücudun yeni kolajen ve elastin üretmesine neden olur.

Etkiyi arttırmak için altın iğne sırasında cilde özel serumlar kaçak şekilde yapılabilir. Gözenekleri, ince kırışıklıkları, elastikiyet kaybını, hafif izleri ve güneş hasarlarını tedavi etmenin yanı sıra, topikal ürünlerin cildin daha derinlerine nüfuz etmesini ve etkinliğinin artmasını sağlar. Cilt durumuna göre 4 haftalık seanslar ile gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Altın İğne Uygulaması Ne İşe Yarar?

Kolajen, cildimize yapısını veren ve cilt hücrelerini bir arada tutmak için bir ağ görevi gören bir proteindir. Ayrıca genç yaşta bolca sahip olduğumuz cilde pürüzsüz ve genç bir görünüm verir.

 Yaşlandıkça, kolajen parçalanmaya başlar, bu da ince çizgilere ve kırışıklıklara yol açabilir. Cilt yenilenmeye başladığında, vücudun doğal kolajen üretme yeteneğini yeniden şarj eder. İşlemde kullanılan minik iğneler, dermiste bu iyileşme sürecini uyaran mikroskobik kanallar oluşturur.

Altın İğne Hangi Mevsimde Yapılır?

Altın iğne yöntemi her mevsim de yapılması mümkündür. Altın iğne fiyatları ise her mevsim sabit olup doktorun kendisi karar vermektedir.

Altın İğne Fiyatları 2021

Altın iğne fiyatları uygulanacak yüz ve yöntemlere göre doktorun kendisi karar vermektedir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Herkesçe adı yağ birikintilerini gidermenin nispeten yeni bir yoludur. Lazer enerjisi kullanılarak seanslar gerçekleştirilerek işlemler yapılır. İşlemler diğer bazı lipoliz türlerinden farklı olarak travmatik değildir, hızlı ve ağrısızdır, hasta hemen normal hayatına dönebilir. Soğuk lipoliz fiyatları her güzellik uzmana göre değişir.

Soğuk Lipoliz Nasıl yapılır?

Vücudun sorunlu bölgelerinde, soğuk spektrumlu ışık yayan lazer diyotlu özel pedler sabitlenir.  Lazerin etkisi altında, yağ hücrelerinin duvarlarının geçirgenliği artar, bu da enzimlerin bunlara daha fazla nüfuz etmesine ve metabolizmanın aktivasyonuna yol açar.

Sonuç olarak, yoğun yağ sıvı bileşenlere ayrılır. Yağ asitleri, gliserin ve su, hücreleri hücreler arası boşluğa bırakır. Lenf akış sistemi yoluyla karaciğere girerler, burada yeni hücrelerin büyümesi için malzeme ve bir enerji kaynağı olarak kullanılırlar ve fazlası böbrekler yoluyla vücuttan atılır.

Yağ depolarını kaybeden ve duvarların gücünü kaybeden adipositler parçalanır, bu da istenen sonuca yol açmaktadır. Yağ dokusu hacminde bir azalma ve vücut konturlarında bir değişiklik. Aynı zamanda, cilt sarkmaz, ancak sıkılaşır. Soğuk lipoliz fiyatları prosedürleri belirtilen doktor ile değişim gösterir.

Bir prosedürün süresi yaklaşık yarım saattir, istikrarlı bir sonuç elde etmek için 6 ila 10 seans sürer.

Soğuk Lipoliz Yöntemleri Nelerdir?

Prosedür, vücudu bir bütün olarak minimum düzeyde etkileyen doğal biyokimyasal süreçleri uyarır. İletim yöntemi cilde başka bir zarar vermez. Anestezi veya hastaneye yatış gerekmez. Sonuç hemen görülebilmektedir.

Çene, kolların arkası ve dizlerin üstü dahil olmak üzere vücudun neredeyse tüm bölgelerine erişim. Güvenlik ve kısa seans süreleri. Herhangi bir komplikasyon ve uzun bir rehabilitasyon süresi yoktur, işlemden hemen sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz. Soğuk lipoliz fiyatları işlemlerin yöntemlere göre farklılık oluşturur.

Karbon Peeling Kimlere Uygulanır?

Pigmentasyon bozuklukları ve ciltteki şişlikler, geniş gözenekler, düzensiz cilt rengi ve dokusu, siyah nokta, akne ve iltihaplanma için kullanılabilir. Yağlı ve lekeli ciltlerde de çok iyi kullanılabilir. Karbon peeling ile cilde ince bir karbon jel tabakası uygulanır ve daha sonra gözeneklere derinlemesine nüfuz eder. Daha sonra cilt lazerle tedavi edilir.

Lazer ışınları karbon parçacıklarını yok ederek ölü deri hücrelerinin buharlaşmasına ve sebum ve diğer bakterilerin yok olmasına neden olur. Ayrıca, yeni bir kolajen ve elastin oluşumu vardır, bu sayede küçük kırışıklıklar kaybolur ve cilt daha dolgun görünür. Karbon peeling fiyatları ile de şaşırtıyor.

Cildinizi güzelleştirmek, pürüzsüzleştirmek ve canlandırmak için kullanmak istediğiniz diğer tedavilerle birlikte kullanarak karbon peeling tedavisinin faydalarından yararlanabilirsiniz. Bir tedaviden kısa bir süre sonra sonuçları görebileceksiniz, ancak bunları uzun süre görmek istiyorsanız, birden fazla seans yaptırmanız gerekecektir. Maksimum etki için 1-2 hafta ara ile 5-6 seans önerilir. Karbon peeling fiyatları seans farklılıklarından dolayı değişim gösterilir.

Karbon Peeling Fiyatları

Karbon peeling fiyatları doktorun tanısı ile oluşturulmaktadır. Uygulama yapılacak yüze ve kaç seans sürebileceği etkenlerle bulunmaktadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here