Ana Sayfa Magazin Yeni sezonda programlarda yer bulamayan Eser Yenenler çapkınlıklarının bedelini mi ödüyor?

Yeni sezonda programlarda yer bulamayan Eser Yenenler çapkınlıklarının bedelini mi ödüyor?

Yeni sezonda programlarda yer edinemeyen Eser Yenenler, bu durum karşısında nasıl bir yol izleyecek?

868
0
Paylaş

Son yıllarda kendinden sıkça söz ettiren Eser Yenenler, hızlı yaşadığı hayatının bedelini ödüyor. BKM Mutfak (Beşiktaş Kültür Merkezi) oyuncularından olan Eser Yenenler, ilk olarak Bursa Belediyesi Gençlik Tiyatrosu’nda başladığı oyunculuk hayatına daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosu ve İstanbul Akademi Hayat’ta devam etmiştir. Daha sonrasında ise Yılmaz Erdoğan Yönetimindeki BKM Mutfak oyuncularının sergilediği Çok Güzel Hareketler Bunlar (ÇGHB) adlı eğlence programındaki başarılı oyunculuğu ile tanınmıştı. Genç oyuncu yeteneği ve sempatisi ile birçok izleyicinin dikkatini çekmişti.

Kariyerinde televizyon dizisi oyunculuğı da yapan Eser Yenenler, bir dönem televizyon yarışma programı da sunmuştu. Daha sonralarda ise yine BKM Mutfak’tan arkadaşları olan İbrahim Büyükayak ve Oğuzhan Koç ile 3+1 isimli televizyon programı sunmuşlardı. Ancak Acun Ilıcalı’nın teklifi ile kanal değiştirerek 3 Adam isimli program ile kariyerine devam etti. Bunların yanında yine Acun Ilıcalı’nın yönettiği Yeteneksizsiniz Türkiye ve O ses Türkiye programlarında birçok ünlü isimle birlikte jüri üyeliği yapmıştır.
Magazin dünyasında da sık sık adından söz ettiren Eser Yenenler son olarak Murat Boz ve Aslı Enver’in aralarının açılmasına sebep olduğu söylentileri ortaya çıkmıştı. Son zamanlarda gündemde bu tür olaylar ile adından söz ettiren oyuncu yeni sezonda kendine bir yol çizemedi. Yakın arkadaşları olan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükayak ile olan programlarının yayından kaldırılması üzerine zor günler geçiren Eser Yenenler’e arkadaşları İbrahim Büyükayak ve Oğuzhan Koç çektikleri filmde oyuncuya rol teklifinde bulunmamışlardı.

ESER YENENLER KİMDİR?
Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ile ilk tanışması 11 yaşındayken olmuştur. İlkokulu, orta okulu ve liseyi Bursa’da tamamlayan oyuncu, Üniversite için İstanbul’a geldi. Marmara Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Televizyon sektörünün yanı sıra sinema sektöründe de yer almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here