Ana Sayfa Magazin Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau mutsuz ve Türkiye’ye geri dönmek istiyor

Wesley Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau mutsuz ve Türkiye’ye geri dönmek istiyor

Galatasaray'dan bu sezon ayrılan yıldız futbolcu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau mutsuz Türkiye' ye dönmek istediğini söyledi.

746
0
Paylaş

Galatasaray’dan bu sene ayrılan yıldız futbolcu Wesley Snejder’in eşi Yolanthe Cabau’yu Fransa’da aradığını bulamamış olmalı ki yeniden Türkiye’ ye dönmek istediğini söyledi

Hollandalı futbolcu Wesley Snejder(1984) ve İspanyalı eşi Yolanthe Cabue(1985), geçtiğimiz aylarda eşinin Galatasaray ile yolları ayrılması sonucu Türkiye’den ayrıldılar. Türkiye’den ayrılan yıldız futbolcu Fransa’nın Nice şehrindeki OGC Nizza futbol takımına tranfer oldu. Eşi  Yolanthe Cabou’yu da alıp Fransa’nın Nice şehrine yerleştiler.

 Güzelliği ve fiziği ile dikkat çeken Yolanthe Cabue ülkemizde birçok reklam filmi, sinema filmi ve katolog çekiminde yer aldı.Ülkemizde oldukça ilgi gören Yolanthe Cabue sinema filminde de oyunculuğunu sergilemiş oldu. Türkiye’de  başrolünü Mehmet Ali Erbil’ in üstlendiği yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun yaptığı Polis Akademisi Alaturka filminde yer alan güzel oyuncu Yolanthe Cabue burda da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

İstanbul’da kaldığı 4.5 sene boyunca güzel zamanlar geçirmiş olmalı ki gitmiş olduğu Nice şehrinde aynı tadı yakalayamamış ve yakın dostlarına İstanbul’a dönmek istediğini belirtmiş. Nice şehrinde aradığını bulamadığını belirten güzel oyuncu Türkiye’ye dönmek ve burada yaşamak istediğini söyledi. Ancak yıldız bir futbolcu olan eşi Wesley Snejder bu konuda ne düşünür bunu bilmiyoruz. Güzel eşi Yolanthe Cabue’ yu mutsuzluğu ile bırakıp  Fransa’ nın Nice şehrinde oynadığı OGC Nizza futbol takımında oynamaya devam mı eder, yoksa Yolanthe Cabue’nun mutsuzluğunu giderip İstanbul’a mı döner bunu tahmin edemiyoruz.

Yolanthe Cabue Türkiye’ de Galatasaray taraftarları yanında birçok  insan tarafından çok fazla takip ediliyor ve seviliyor. Sosyal medyada bir milyon takipçiye sahip olan Yolanthe Cabue’nun takipçilerinin büyük kısmını ülkemizde ki vatandaşlar oluşturuyor.Yolanthe Cabue bu sevgiden ve ilgiden çok memnun kalmış olmalı kitekrar Türkiye’ ye dönüp burada İstanbul’da yaşamını kurmak ve devam etmek istiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here