Ana Sayfa Magazin Vatan Şaşmaz’ın Ölümünde Şok Gelişmeler!

Vatan Şaşmaz’ın Ölümünde Şok Gelişmeler!

Sunuculuk ve oyunculuk kariyeri ile Türkiye'nin sevilen isimleri arasında yer alan Vatan Şaşmaz, otel odasında ölü bulunması Türkiye'de çok etkisi yarattı... Cinayet perdesi aralanmaya devam ediyor.

731
0
Paylaş

Türkiye’nin başarılı sunucu ve oyuncuları arasında yer alan Vatan Şaşmaz (43) ve eski manken Filiz Aker (55) 27 Ağustos’ta Beşiktaş Conrad Otel’de ölü bulundu. İddalara göre eski manken Filiz Aker, yeğeni Dora Ercan ile birlikte otelin cafesinde yemek yemekteydiler. Filiz Aker’e gelen bir kısa mesaj ile odaya çıkmasının ardından, ona tekrar ulaşamayan yeğeni Dora Ercan, Aker’in odasına gitti. Kapıyı çalmasına rağmen kimse açmayınca, otel yetkililerinden yardım isteyerek kapıyı açan Dora Ercan, karşılaştığı manzara karşısında şoka uğradığını dile getirdi. 

2009 YILINDAN BU YANA DEVAM EDEN BİR SAPLANTI

Vatan Şaşmaz’ın 2009 yılında Filiz Aker ile aralarında bir yakınlaşma olduğu ve bu sürecin devamında Şaşmaz’ın Aker’den uzaklaşmasına rağmen, Aker’in peşini bırakmadığı öğrenildi. Filiz Aker, bir süredir Şaşmaz’a aşk mesajları attığı da paylaşılan bilgiler arasında yer aldı.

“VATAN’IN HİÇBİR SUÇU YOK”

Olayın deşifre edilmesinin ardından basın açıklamaları yapan Dora Ercan, teyzesinin Şaşmaz’a olan saplantısını söyledi. Yöneltilen sorular karşısında ise “Vatan’ın hiçbir suçu yok” şeklinde söylemlerde bulundu. Bir buçuk ay önce Conrad Otel 1130 no’lu odaya yerleşen Filiz Aker’in, o gün kendisini ve eşini yemeğe çağırdığını söyleyen Ercan, teyzesinin gün boyunca keyifli ve neşeli bir halde olduğunu söyledi. Ardından gelen bir kısa mesaj ile odasına çıktıktan sonra teyzesinin tekrar dönmemesi üzerine odaya çıkan Ercan, şok edici manzara ile karşılaştığını söyledi.

Otel yetkilileri derhal polis ve sağlık ekiplerine durumu bildirdi. Sağlık ekipleri Aker’in ve Şaşmaz’ın ölü olduklarını tespit etti. Yapılan tespitlere göre Aker, Şaşmaz’ı sırtından 4 el ateş ederek vurduktan sonra kendi kafasına ateş ederek hayatına son verdi.

“BU KADIN BENİM BAŞIMI BELAYA SOKACAK”

Dora Ercan’ın yapmış olduğu bildirimler arasında teyzesinin Şaşmaz’a takıntılı olduğu ortaya çıktı. Şaşmaz’ı boşandırıp kendisi ile evleneceğini söyleyen Filiz Aker’in beyanlarının ortaya çıkmasının yanı sıra, Şaşmaz’ın arkadaşlarına “bu kadın benim başımı belaya sokacak” dediği öğrenildi.

OTOPSİ YAPILDI

İntihar cinayetinin ardından Aker’e ve Şaşmaz’a Adli Tıp Kurumu’nda otopsi yapıldı. Otopsileri tamamlanan Şaşmaz ve Aker daha sonra Şaşmaz’ın naaşı yakınları tarafından alınarak gasilhaneye götürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here