Ana Sayfa Magazin Usta Sanatçı Zerrin Özer, Hülya Avşar’ın Televizyon Programında Aleyna Tilki’yi Topa Tuttu

Usta Sanatçı Zerrin Özer, Hülya Avşar’ın Televizyon Programında Aleyna Tilki’yi Topa Tuttu

Türkiye'nin önde gelen müzisyenlerinden birisi olan Zerrin Özer, Hülya Avşar'ın televizyon programına konuk oldu. Aleyna Tilki hakkında sert eleştirilerde bulunan Özer "Küstah!" dedi.

618
0
Paylaş

Türkiye müzik tarihinin belki de en kısa sürede popüler olmayı başaran en genç isimlerinden birisi olan Aleyna Tilki, gündemden düşmek bilmiyor. Yetenek Sizsiniz yarışma programında küçük yaşlarından itibaren ortaya koymaya başladığı yeteneğini kısa sürede doğru alana kanalize etmeyi başaran ve yayınladığı ilk teklisi ile YouTube’da en çok izlenilen Türk müzik videosuna imza atan Aleyna Tilki, kısa sürede büyük bir şöhrete kavuştu. Henüz 17 yaşında olması sebebi ile birçok problemle ve prosedür ile karşılaşan Aleyan Tilki, ayrıca sosyal hayatında ortaya koyduğu tavır ve tepkileri ile de büyük tepki topladı. Kısa sürede ulaştığı geniş dinleyici kitlesine, sosyal medya aracılığı ile de temas kurmaya devam eden Tilki, aynı zamanda birçok Türk müzisyenin de okları altında kaldı. Tilki’ye karşı son sert söylem ise Zerrin Özer’den geldi. Usta müzisyen Özer, Hülya Avşar’ın programına konuk oldu ve konuşmalarında Aleyna Tilki hakkında çok sert söylemlerde bulundu.

“…UKALA VE KÜSTAH!”

Türk müzik tarihinin en önemli isimlerinden birisi olan, besteleri ve şarkı sözleri ile büyük başarılara imza atan Zerrin Özer, Hülya Avşar’ın gece sohbeti programına katıldı. Katıldığı programda kendi hayatı ve sanat camiası ile ilgili olarak kritik konuşmalara imza atan Özer, Aleyna Tilki hakkında da konuşmalarda bulundu. Konuşmalarında Aleyna Tilki’yi topa tutan özer; “Aleyna Tilki, ukala ve küstah, bu bana kalırsa çok fazla, o seviyeyi iyi ayarlamak gerek, yaşından büyük konuşuyor ve sempatiklik antisempatikliğe dönüşüyor” şeklinde söylemlerde bulundu. Tilki’ye karşı ilk defa bu tarz söylemlerde bulunmayan ünlüler arasına adını yazdıran Özer, konuşmalarına Tilki’ye uyarılarda bulunarak devam etti ve konuyu kapattı. Aleyna Tilki’den ise Zerrin Özer’e henüz bir yanıt gelmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here