Ana Sayfa Magazin Türkiye’nin divasından Gülben Ergen ve Erhan Çelik ayrılığı yorumu geldi!

Türkiye’nin divasından Gülben Ergen ve Erhan Çelik ayrılığı yorumu geldi!

Gülben Ergen ve Erhan Çelik ayrılığı magazin gündeminde yer tutmaktayken bir açıklama da Türkiye'nin divasından geldi. Bülent Ersoy, ''erkeğin hiç mi hatası yok'' dedi.

895
0
Paylaş

TRT 1 ana haber spikeri Erhan Çelik ile birlikteliği olan ünlü şarkıcı Gülben Ergen magazin gündeminde sıklıkla yer almaktadır. Özellikle de Erhan Çelik’i aldattığı iddiasıyla Ergen, eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Türkiye’nin divası Bülent Ersoy ise Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasında yaşananlar hakkında konuştu. Ersoy, Gülben’in hatalı olduğunu ancak ‘’erkeğin hiç mi hatası yok?’’ ifadesini kullandı.

TOLGA DUĞLES İLE BİRLİKTELİĞİ OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen ile evli bir iş adamı olan Tolga Duğles’in birlikte olduğu magazin gündeminde yer alıyor. Bu konuya ilişkin sunucu Zahide Yetiş’in Gülben Ergen için erkekleri ayartıyor ifadesi dikkatleri çekmişti. Bu ifadenin ardından Bülent Ersoy ise erkeklerin de üzerine gidilmesi gerektiğini ve tek hatanın kadında olmadığını söyledi.

ERHAN ÇELİK TRT’DEKİ GÖREVİNDEN İSTİFA ETMİŞTİ

TRT ana haber spikeri Erhan Çelik geçtiğimiz günlerde canlı yayında istifasını açıklamıştı. Çelik, istifa konuşmasında, artık konuşma engelinin olmadığını ve yargı önünde hesaplaşılacağını açıkladı. Bugüne kadar çıkan görüntüleri ve delilleri yargıyla paylaşacağını aktaran Çelik, yaşananları gayrı ahlaki olarak değerlendirdi.

ERHAN ÇELİK KİMDİR?

Erhan Çelik, Ankara Polatlı 1977 doğumludur. Eğitimini burada tamamlayan Çelik, 1990’lı yıllarda Polatlı televizyonunda haber yapmaya başlamıştır. 1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda gece muhabiri olarak kariyerine devam etti. Daha sonra ise Show TV Ankara Haber Bürosu’nda görevine devam eden Çelik, Kanal 7’de reality show sundu.

Haber Türk kanalında bir süre kariyerine devam eden Erhan Çelik, Haber Türk Genel Yayın Yönetmeni oldu. Bunun yanında Show Haber Genel Sorumlusu olan Çelik, görevinden 2015 yılında istifa etti. Daha sonra ise TRT 1 ana haber spikeri olan Çelik, 6 Ekim 2017 tarihinde de bu görevinden istifa ettiğini açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here