Ana Sayfa Magazin Türkçe Pop’un Sevilen Yıldızları Hande Yener ile Demet Akalın Arasında Gerilim

Türkçe Pop’un Sevilen Yıldızları Hande Yener ile Demet Akalın Arasında Gerilim

Türkçe pop'un sevilen iki sanatçısı birbirine girdi. Hande Yener ile Demet Akalın arasında gerilim yaşandı. Sosyal medyada ortalık karıştı.

661
0
Paylaş

Hayranlardan birinin Demet Akalın mı yoksa Hande Yener mi diye sorması üzerine verilen yanıtlar yüzünden ortalık karıştı. Hande Yener ve Demet Akalın arasında gerginlik yaşandı. Daha öncede arası açılan iki pop yıldızının sosyal medyada bulunan açıklamalar yüzünden tekrar arası açıldı.

Birçok kez arasında gerilim yaşanan ve tartışmalarıyla sürekli gündemde yer alan Demet Akalın ve Hande Yener’in yeniden arasındaki tartışma alevlendi. Hande Yener sosyal medya üzerinden Demet Akalın’a hakaretler yağdırdı. Sosyal medya hesabında paylaştığı yazılar sonucunda ikilinin arasındaki tartışmalar iyice alev aldı. 

Bir takipçinin anketinde Demet Akalın mı yoksa Hande Yener mi soruluyordu. Sorunun cevabı sonucu en çok Demet Akalın seçildi. Hande Yener bu ankete karşı oldukça büyük bir tepki gösterdi. Hande Yener sosyal medya hesabından Demet Akalın için demediğini bırakmadı. Vicdansız tipiyle neyin testi bu diyen Hande Yener ayrıca Demet Akalın için görgüsüz kelimesini kullandı. Kıyaslamayın beni şu görgüsüzle demesi büyük yankı uyandırdı. Sadece bununla kalmayan Hande Yener, Demet Akalın için sesi yok, karakteri yok neyin reklamını yapıyor da dedi. Ağır sözlerle sosyal medyada Demet Akalın’a ateş püskürten Hande Yener gerginliği artıırdı.

Demet Akalın’dan herhangi bir açıklama gelmedi. Daha öncede arasında gerginliklerin olduğu bu ikilinin arası hiçbir zaman düzelmedi. Son ankette Demet Akalın mı yoksa Hande Yener mi sorusu da ikilinin arasının iyice gerginleşmesine neden oldu. Demet Akalın’ın ankette kazandığını gören Hande Yener neyin reklamı bu diye de yazdı. Bir daha Demet Akalın ile kıyaslanmak istemediğini de belirten Hande Yener hakaretlerini sosyal medya üzerinden paylaştı. Demet Akalın henüz bu hakaretlere bir cevap vermedi. Hande Yener ve Demet Akalın ikilisinin arasındaki gerginlikler devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here