Ana Sayfa Magazin Snap Fenomeni Burak Boz kimdir? Aleyna Tilki ile Yazışmaları Gündem Oldu

Snap Fenomeni Burak Boz kimdir? Aleyna Tilki ile Yazışmaları Gündem Oldu

Snap fenomeni, hukukçu Burak Boz ile son zamanların popüler şarkıcısı Aleyna Tilki'nin yazışmaları ortaya çıktı.

4085
0
Paylaş

Magazinci Erol köse’nin instagram hesabından paylaştığı haberle herkesi şaşırttı. Erol Köse’nin instagram hesabından paylaştığı habere göre ; Snapchatte yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü playboy Burak Boz ile; 17 yaşındaki popüler şarkıcı Aleyna Tilki’nin sosyal medya üzerinden yazışmalarını ortaya çıkarttı.  Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin, Burak Boz’la yazışmalarında “boz beni” ifadesini kullanması ise şaşırttı. Ortay atılan konuşmaya göre, Aleyna Tilki kendi resmi instagram hesabından, playboy Burak Boz’a “Brk boz beni boz” mesajı atarak konuşmayı başlatan kişi oluyor. Burak boz ise  Aleyna Tilki’ye yaşını sorarak konuşmaya devam ettiği ve sonunda da Aleyna Tilki’nin kendisine , “ Bakıyorum da yorumu sildin.Kötü bir şey mi dedim?” diyerek konuşmayı bitiriyor. Aleyna Tilki’den bu mesajlar hakkında bir açıklama gelmezken, yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

ALEYNA TİLKİ GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

17 Yaşındaki şarkıcı Aleyla Tilki, gündem yaratmaya devam ediyor. Yaptığı açıklamalarla, davranışlarla ve sivri diliyle gündemden düşmeyen Aleyna Tilki, bu sefer de instagram’da yaptığı yazışmayla gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde, ünlü kişilerin fotoğraflarını kendi hesabından, kendisininmiş gibi paylaşmasının ardından tepki çekip, eleştirilerin odağı olmuştu. Behzat Uygur’un, Aleyna Tilki’nin paylaştığı fotoğraflara gönderme yapmasının ardından sinirlenen, “Behzat Uygur kim? İsmini daha önce duydum ama ne iş yaptığını bilmiyorum…Ünlü biri sanırım. Aydınlatın.”  Diye tweet atıp, gelen tepkiler üzerine de, “Yaşım gereği eskileri bilmememi hoş görün. Aydınlandım biraz teşekkürler… Saygılar, hürmetler.” Yazarak geri adım atıp, özürünü dilemişti.

BURAK BOZ KİMDİR?

Snapchatte ve instagram’dan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken, ünlü,zengin, iş adamı, hukukçu türk playboy. Yalnız Burak Boz’u diğer kişilerden ayıran özelliği ise bunu havada olmaması. Burak Boz hayranlarının, takipçilerinin isteklerini kırmayarak onlarla iletişim halinde olup, görüşmeler ayarlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here