Ana Sayfa Magazin Şeyma Subaşı İnstagram’da Paylaştığı Çakmaklı Çizmelerle Yine Magazin Gündeminde Adından Söz Ettirdi

Şeyma Subaşı İnstagram’da Paylaştığı Çakmaklı Çizmelerle Yine Magazin Gündeminde Adından Söz Ettirdi

Şeyma Subaşı magazin gündemine yine sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf ile oturdu. Bu defa maddi olarak konuşulacak bir paylaşıma imza atan Şeyma Subaşı adından söz ettirmeye devam ediyor.

1235
0
Paylaş

Acun Ilıcalı ile evlenmesinin ardından adını magazinde sıkça duyduğumuz Şeyma Subaşı sosyal medyayı çok iyi kullanmasıyla biliniyor. Sosyal medyada yapmış olduğu bir paulaşım ile yine hakkında konuşmalara neden oldu. Yeni aldığı çizme ile poz veren Şeyma Subaşı altına yazdığı yorum ve çizmenin fiyatıyla magazin gündeminde konuşulan kişi oldu. Şeyma Subaşı 1390 EURO yani 6 bin Türk Lirası tutarında aldığı ayakkabı ile gündeme oturdu. Çizmelerin çakmak topuklu oluşu sosyal medya üzerinde oldukça beğeni topladı. Yapmış olduğu son paylaşımın altına ” Ateşini yolla bana ” yazarak dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı çizmelerinin fotoğrafını da paylaşmayı unutmadı. Demet Akalında çizmeleriyle ilgili yakın bir zamanda gündeme gelmişti. Demet Akalı’nın ardından Şeyma Subaşı da çizmeleriyle bir paylaşımda bulunarak adeta meydan okudu.

Şeyma Subaşı'nın 'çakmaklı' çizmesi olay oldu ! ile ilgili görsel sonucu

Şeyma Subaşı’nın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar bundan öncede konu olmuştu. En son Ahmet Hakan ile bir tartışma yaşayan Şeyma Subaşı zaman zaman magazinin gündemine oturan bir isim.Vrdiği röpotajlarla da dikkatleri üzerine toplamı başaran Şeyma Subaşı yakın takip edilen bir isim haline geldi. Çünkü sadece Ahmet Hakan değil birçok isimle polomik yaşamaktan çekinmeyen isim günde olmaktan rahatsız görülmüyor gibi. Acun Ilıcalı Var mısın Yok musun? yarışma programı ile tanışan Subaşı bir zaman sonra ikili ilişki yaşadıklarını inkar etmemişti. Konu üzerine fotoğraflarını da yayımlayan Subaşı ilişkinin gayri resmi olmasının önüne geçmişti. Kısa bir zaman önce de Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı hayatlarını birleştirdiler. Şeyma Subaşı ismini hem maddi olarak aldıkları hem de kişilerle atışmaları ile gündem de okunan isim haline geldi. Bundan sonra da magazin dünyasında yaptığı paylaşımlarla konuşulacağa benzeyen Şeyma Subaşı’nın son yaptığı paylaşımla ilgili tepki geldiğinde cevap verip vermeyeceği de merak konusu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here