Ana Sayfa Magazin Selçuk İnan Eşinden Özür Dilemek İçin 500 bin TL lik Tek Taş...

Selçuk İnan Eşinden Özür Dilemek İçin 500 bin TL lik Tek Taş Yüzük Aldı

Önce aldat sonra af ettirmek için tek taş yüzük al.Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan karısından özür dilemek ve af edilmek için eşine 500 bin TL lik tek taş yüzük taktı.

788
0
Paylaş

1985 yılında Hatay  iskenderun’da dünyaya gelen Selçuk İnan futbol hayatına da orada başladı.KIsa sürede gösterdiği başarılar ve oynadığı oyunla fark edilen futbolcu birçok takımın gözdesi oldu.Şimdilerde Galatasaray’da forma giyen Selçuk İnan şu sıralar özel hayatı ilede gündemde.

Galatasaray takım kaptanı Selçuk İnan çapkınlığı yüzünden zor anlar yaşadı. Futbolcular,her dönem aldıkları maaş,  yaşadıkları hayat, yaptıkları alışverişler, ,maçtaki oyunları, ,özel hayatları ile ilgi odağı olmuşlardır . Bu nedenlede oynadıkları oyun kadar özel hayatları ile de hep gündemde olmuşlardır. Selçuk İnan ‘da karizmatik tavrıyla kızların hayranlığını kazanmış,  onların ilgi odağı olmuştur. Fakat o yaşamını iç mimar ve tasarımcı Cemre İnan ile birleştirmişti. Dillere destan bir aşk yaşadığı Cemre İnan ile Çırağan Sarayı’nda yaptıkları muhteşem düğünle evlenmşlerdi

.Şu günlerde bu güzel çiftin  bu mutlu evliliği ünlü futbolcunun yaptığı çapkınlık yüzünden çatırdadı diyebiliriz. Geçen Hafta gece kulübü Ruby’e iki genç kız ile birlikte eğlenmeye giden futbolcunun kameralara yakalanması kötü oldu.Eşinin çapkınlık yaptığını öğrenen Cemre İnan çok kızdı.Arkadaşları ile birlikte yurtdışında tatil yapan Cemre İnan, bu haberi duyunca derhal yurda döndü. Çiftin arası çok gerildi ,ipleri koparma noktasına gelen çifti barıştırmak için aileleri ve arkadaşları araya girdi.Genç çiftin evliliklerini kurtarmak için herkes seferber oldu,mutlu evlilikleri devam etsin istediler.Cemre İnan çok kızgındı. Sonunda ünlü futbolcunun yüzü güldü.Karısına kendisini af etmesi için 500TL değerinde tek taş yüzük aldı ve af edildi. Tabi sadece bu değil artık gece kulüplerine yalnız eğlenmeye gitmeyeceği konusundada eşine söz veren Galatasaraylı futbolcu bu sefer ucuz kurtuldu..Büyük bir aşkl yaşayarak ilk görüşte evleneceğiim dediği ve evlendiği eşinin gönlünü almayı başaran Galatasaray takım kaptanı Selçuk İnan artık çok mutlu.                

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here