Ana Sayfa Magazin Sağlığına Kavuşan İrem Derici Yeniden Sahnelere Döndü

Sağlığına Kavuşan İrem Derici Yeniden Sahnelere Döndü

İrem Derici sağlığına kavuştu. Sahnelere döndü.

725
0
Paylaş

Geçirdiği büyük rahatsızlık sonucu hastanede bir süre kalan İrem Derici sahnelere hızlı bir giriş yaptı.

1987 doğumlu ünlü sanatçımız İrem Derici hepimizin bildiği üzere O SES TÜRKİYE yarışmasında yarışmacı olaraka katılmıştı ancak herhangi bir dereceye sahip olamamıştı. Bu yarışma sonrasında ünü yakalayan İrem Derici bir çok akılda kalan, dillere dolan şarkıya imza atmıştı.

Şarkıları yanı sıra mizahı ilede dikkatleri üzerine çeken İrem Derici sempatik tavırları ile herkesin beğenisini çekiyor.

Son zamanlarda İrem Dericinin aşırı zayıfladığı kulaklarımıza geliyordu. İrem Derici ‘nin aşırı zayıflaması kendisini ne kadar mutlu etse de artık sağlığını tehdit eder bir boyut almış belli ki. Besinsiz ve gıdasız kalan İrem Derici halsiz düşmüş ve hastaneye kaldırılmıştı geçtiğimiz günlerde. İrem derici bir süre yoğun bakımda kaldı ve şuan da sağlığına kavuşarak  sevenlerini sevindirdi.

İrem dericiyi hastanede bir çok ünlü arkadaşı da ziyaret etmişti. Ayrıca eski sevgilisi Lider Şahin’ de bir gün olsun İrem Derici’ yi yalnız bırakmayarak hastaneden ayrılmamıştı.

Çok şükür sağlığına kavuşan İrem Derici sahnelere dönerek sevenlerini sevindirdi. Açık Hava Tiyatrosunda sahne alan Berkay’a eşlik ederek bir şarkıda düet yaptılar. Enerjisi oldukça yüksek olan İrem Derici hızlı bir geri dönüş yaptı. Ayakta olduğunun ve yıkılmadığının mesajını veren İrem Derici oldukça enerjik görünüyordu.

Ayrıca giydiği sahne kıyafetide oldukça iddalıydı. Siyah tüylü cesur kıyafeti ve uzun cizmeleri ile formunda ve sağlıklı görünüyordu.

İkili Berkay’ın Ey Aşk adlı şarkısını düet yaparak dinleyenleri mest ettiler.

Sahneye çıkmadan gazetecilerin sorularına cevap veren İrem Derici hala ilaçlarını kullandığını ancak evde durmayıp kendini sahnelere attığını söyledi. Bu arada da sevindirici bir haber geldi İrem Derici 4 kilo almış bile.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here