Ana Sayfa Magazin Rol Gereği Ata Binen Kutsi Atın Ani Hareketi ile Attan Düştü!

Rol Gereği Ata Binen Kutsi Atın Ani Hareketi ile Attan Düştü!

Kalbimdeki Deniz dizisinde rol alan Kutsi, sahnenin bir bölümünde ata binmesi gerekiyordu. Ata binen Kutsi, atın ani hareket etmesi sonucu attan düşerek omur iliğine zarar verdi.

1111
0
Paylaş

Şarkıcı, oyuncu Kutsi çekimler sırasında ttan düşüp omur iliğine zarar verdi. 

Sevilen şarkıcı aynı zamanda oyuncu olan Kutsi, Doktorlar dizisinin tutulmasının ve orda göstermiş olduğu oyunculuk performansının ardından ekranların aranan yüzü oldu. Özel hayatı ile çok sık gündeme gelmeyen Kutsinin eski eşi ile barıştığı haberleri sevenlerini mutlu etti.

Şuan yeni ir dizide oynaya Kutsi yine oyunculuk performansı ile beğeni uyandırıyor. Kalbimdeki Deniz adlı filmde rol alan Kutsi, Mirat karakteri ile seyircinin karşısına çıkıyor. Mirat, Deniz adında 2 çocuğu ile evsiz kalmış bşr kadına evini açıp onları kollayıp, koruyor. Ardından ise Mirat, Deniz’e aşık oluyor. 2017 sezonu ile film devam ediyor. FOX TV ekranlarında oynayan dizi, Pastel film şirketi imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz otururken, senaristliğini Funda Çetin yapıyor.

Kalbimdeki Deniz adlı dizide Mirat karakterini canlandıran Kutsi, çekimler sırasında atta düşerek yaralandı. Acil hastaneye kaldırılan Kutsi’nin hayatı tehlikesi olmadığı söylenirken, omur iliğinden hasar aldığı öğrenildi. 

Dizide başarılı performans sergileyen Kutsi, çekimin bir bölümünde ata binip at ile hareket etmesi ve etrafında dönmesi gerekiyordu. Atın huysuzlanmasının ardından, at ani hareket yapınca Kutsi atın sırtından düşerek kaza geçirdi. Kazayı ufak sıyrıklarla atlatan Kutsi’nin omur iliğinde hasar oluştuğu söylendi. Çekimlere devam edip edilmeyeceği ise bilinmiyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here