Ana Sayfa Magazin Reha Muhtar ile Deniz Uğur arasındaki velayet davasında gergin anlar yaşandı

Reha Muhtar ile Deniz Uğur arasındaki velayet davasında gergin anlar yaşandı

Reha Muhtar ile Deniz Uğur arasındaki gerginlik son bulmuyor. İşte velayet davasında yaşanan anlar ve detaylar.

1220
0
Paylaş

Türkiye’nin en ünlü haber spikerleri arasında yer alan Reha Muhtar ve Deniz Uğur arasındaki velayet davasında gergin anlar geçti. Deniz Uğur’un ikizleri için 30 bin TL’lik nafaka istediği ve bundan dolayı da gerginlik yaşandığı ortaya çıktı. İstanbul Aile Mahkemesi’nde açılmış olan velayet davası günlerdir sıkıntılı anlar yaşanmaktadır.

Duruşmanın ilk celsesinde Reha Muhtar, Deniz Uğur ve avukatlar mahkemede hazır oldu ve daha sonra da tanıklar dinlendi. Uğur’un ikizleri için Reha Muhtar’dan 30 bin TL iştirak nafakası istendi. Bu talebin ardından mahkeme salonunda gerginlik başladı. Deniz Uğur, davada avukat gizliliğinin kaldırılmasını talep etti ancak bu talep reddedildi.

TALEP EDİLEN TUTAR TAMAMEN MADDİ ÇIKARDIR!

Reha Muhtar, Deniz Uğur’un talep ettiği 30 bin TL’yi maddi çıkar olarak nitelendirdi. Uğur ise bu nitelendirmenin ardından talebinden vazgeçti. Duruşma bir sonraki celseye ertelendi ve bu celse de Reha Muhtar’ın 3 tanığının dinleneceği belirtildi. İki isim de mahkeme salonunda basın mensuplarının sorduğu soruları yanıtladı.

TABİ Kİ ÇOCUKLARIMIN MUTLULUĞUNU İSTEYECEĞİM

Reha Muhtar, bir baba olarak çocuklarının mutluluğunu istediğini söyledi. Muhtar, annelerine karşı çocuklarını doldurmadığını ve iddiaların tamamen asılsız olduğunu aktardı. Ünlü spiker, çocuklarının da 3 yıldır lisanslı olarak tenis oynadığını konuştu ve mahkeme salonundan ayrıldı.

TEK AMACIM ÇOCUKLARIM…

Deniz Uğur ise tek amacının çocukları olduğunu belirterek kızının kendisini özlediği zaman bakıcısına sarıldığını ifade etti. Çocuğunun mutlu olmasını dilediğini belirten Uğur, tek dilediğinin bu olduğuna işaret etti.

GİZLİLİK KARARI KALDIRILMALIDIR

Deniz Uğur’un avukatı, duruşmanın ilk celsesinde gizlilik kararı koyulmasını istemişti. Ancak son duruşmada yine Uğur’un avukatı bu gizliliğin ortadan kaldırılması gerektiğini savundu. Bu talep ise mahkeme tarafından değerlendirmeye alındı ve reddedildi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here