Ana Sayfa Magazin Popstar Sertar Ortaç ve Manken Eşi Chole Laughnan ile Boşanacakları İddası Gündeme...

Popstar Sertar Ortaç ve Manken Eşi Chole Laughnan ile Boşanacakları İddası Gündeme Bomba Gibi Düştü

Türkiye'nin gündemden düşmeyen Popstarı Sertar Ortaç ve eşi model Chole Laughnan ile boşanacakları haberi gündeme bomba gibi düştü. Peki gerçek ne?

722
0
Paylaş

Gündeme sık sık aşk hayatı ile düşen Serdar Ortaç, 2014 yılında güzel model Chole Loughnan ile birlikte dünya evine girdikten sonra magazin gündeminden uzaklaşmıştı. Ancak son günlerde manken eşi Chole Loughnan ile boşanacakları yönünde iddaalar ortaya çıkmaya başlamıştı. Evlilikleri magazin dünyasında büyük yankı uyandıran çift boşanacaklar mı?

Nişanlı kaldıkları dönem boyunca magazin dünyasında sık sık bahsedilen aradaki yaş problemi haberlerine aldırış etmeyen çift 2014 yılında evlenmişlerdir. Sık sık aşk hayatı ile gündeme gelen Serdar Ortaç kendisinden 19 yaş küçük sevgilisi ile hayatlarını birleştirmişti. Ancak çiftin sosyal medya hesaplarında birbirlerini takip etmemeleri üzerine çift hakkında boşanacaklar mı şeklinde sorular ortaya çıktı. Bu haberlerin üzerine ilk açıklama Serdar Ortaç’tan geldi. 47 yaşındaki şarkıcı, boşanmadıklarını bildiren bir açıklama yaptı. Çiftin birlikte çekilmiş fotoğrafları ise hesaplarından silinmemişti.

Serdar Ortaç’ın açıklamasının ardından manken eşi Chole Loughnan sosyal medyadan Serdar Ortaç’ı tekrar takibe aldı.

Chole Loughnan Kimdir?

Chole 1992 yılında İrlanda’da dünyaya gelmiştir.İrlanda Üniversitesi’nde Gazetecilik okurken Fransa’da bir firmadan aldığı mankenlik teklifi sonrasında eğitimini yarıda bırakarak Fransa’ya yerleşti. Fransa’da modellik yaptığı sırada Cengiz Abazoğlu’nun düzenlediği bir defileyi izlemek için İstanbul’a gelen Chole Laughnan, defile sonrasında Serdar Ortaç ile tanışmıştı. Yaşadıkları ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da yaşamaya karar vermişti. Aynı zamanda Serdar Ortaç’ın kliplerinde de rol alan model, İstanbul’da bir balık restoranı da işletmektedir. Model Laughnan, ayrıca 2014 yılında bir türk dizisinde de rol alma fırsatı bulmuştur. 

Serdar Ortaç ise ülkemizin sevilen şarkıcılarındandır. 1970 doğumlu şarkıcı birçok hit şarkıya sahiptir.

Chole Laughnan mankenlik mesleğini çok sevdiğini sık sık dile getirerek, Serdar Ortaç’ın baba olma isteğini işini yapmak istediği için reddettiğini, şuanda sıcak bakmadığını söylemiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here