Ana Sayfa Magazin O Ses Türkiye yeni jüri üyeleri bölüm başına 70 bin TL alacak

O Ses Türkiye yeni jüri üyeleri bölüm başına 70 bin TL alacak

Acun Ilıca'nın Türkiye kanallarına getirdiği yarışmalardan biri olan "O Ses Türkiye" Yıldız Tilbe'nin jüriliğe dahil edilmesi ile sosyal medyada yankı uyandırdı. Jüri üyeleri bölüm başına 70 bin TL alacak.

595
0
Paylaş

Acun Ilıcalı Türkiye kanallarına getirdiği yeni ve farklı programla seyircinin ilgisini çekmiş ve getirdiği programlar kısa sürede reyting rekorları kırmıştır.

2011 yılında Türk kanallarına yine Acun Ilıcalı imzalı farklı konsepte “O Ses Türkiye” adlı program getirilmiştir. Jürisini ünlülerin yaptığı şarkı söyleme yarışması bir tek yarışmacının 1. olması ve büyük ödülü alması ile sonlanmıştır. Her yıl bir kez düzenlenen bu yarışmaya farklı ünlülerden oluşan jüri üyeleri seçilmiştir. 2017 senesi O Ses Türkiye programında görev yapacak ünlüler; Murat Boz, Hadise, Atena Gökhan ve Yıldız Tilbe’dir. Diğer programlarda Murat Boz, Hadise ve Gökan görev yapmakta iken bu yıl bomba transfer yaparak jüri koltuğuna Yıldız Tilbe’yi dahil etmiştir.

Acun Ilıcalı, sezona başlamadan önce Yıldız Tilbe’nin jüri koltuğunda yer alacağının sinyallerini vermesi ile Yıldız Tilbe hayranlarını heycanlandırd. Hatta Ilıcalı, sosyal medya üzerinden Yıldız Tilbe’nin ekibe katıldığını söylerken, hoş geldin Yıldız Tilbe, diyerek jüri kadrosunu netleştirdi. Geçen sene Sibel Can’ın jürilik yaptığı  O Ses Türkiye yarışmasında, Sibelcanın yerine Yıldız Tilbe geldi. 

TV8 ekranlarında izlenmeye başlanacak program yarından itibaren her cumartesi izleyicisi ile buluşacak. Birçok gencin şarkı söyleyerek yeteneğini gösterdiği program, eğlendirirken insanlarda müzik zevki oluşturuyor.

O Ses Türkiye yarışmasıyla birçok kişi Türk halkına, seslerini duyurarak yetenekleni gösteriyor. Tüm yarışmacıların 1. olmak için kıyasıya yarıştığı programda bir tane 1. seçiliyor ve büyük ödülü kazanıyor. Sesi iyi olan diğer yarışmacılar da bu yarışmada seslerini duyurarak önlerinin açılması için bir adım atmış oluyorlar. Kendini ve sesini Türk halkına kabul ettiren yarışmacılar bu vesile ile istediği yerlere geliyorlar.

Yıldız Tilbe’nin yarışmaya gelmesinin ardından haftalık aldıkları para, sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Yıldız Tilbe dahil diğer jüri üyeleri bölüm başına 70 bin TL alacaklar. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here