Ana Sayfa Magazin Mustafa Ceceli Eşinin Hamile Olduğu Konusu ile İlgili Çıkan Haberler ile Alakalı...

Mustafa Ceceli Eşinin Hamile Olduğu Konusu ile İlgili Çıkan Haberler ile Alakalı Olarak Bir Açıklama Yaptı

Ülkemizin sevilen sanatçılarından Mustafa Ceceli'nin eşinin hamile olduğu söylentileri hızla yayılıyor. Mustafa Ceceli konu ile alakalı olarak bir açıklama yaptı !

917
0
Paylaş

Ülkemizin sevilen sanatçılarından Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer’in bir çocuk sahibi olacağı söylentileri ortalığı karıştırdı. 

Bir çok kişi tarafından ülkemizde sevilen ve kişiliği ile birlikte de hayranlık duyulan sanatçılardan Mustafa Ceceli baba mı oluyor sorularının kaynağı ise çok enteresan. Mustafa Ceceli’nin özel oalrak Filipinli bir dadıyı istemesi ile birlikte akıllarda soru işareti yarattı. Hamilelik iddialarının artmasındaki sebep olarak yalnızca bu da gösterilmemekte. Mustafa Ceceli’nin eşi olan Selin İmer geçtiğimiz hafta bir hastanede görüntülenmiş ve magazinde kontrole gittiğinde 4 haftalık hamile olduğu söylentileri yayılmaya başlamıştı ve konuyla alakalı olarak bir açıklama beklenmekteydi.

Bu söylentiler için gerekli cevabı Mustafa Ceceli verdi. Ceceli yaptığı açıklamada “Değerli arkadaşlar. Eşim ve ben şu anda çocuk düşünmüyoruz. Medyada çıkan bu ve benzeri haberler, içinde geçen her cümlesiyle asılsızdır.” şeklinde konuştu. 

MUSTAFA CECELİ KİMDİR ?

2 Kasım 1980 yılında dünyaya gelen Mustafa Ceceli aslen Çankırılıdır. Ankara’da büyüyen Mustafa Ceceli ilköğretim ve lise eğitimini de burada almıştır

Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazanıp okuyan Ceceli 3. sınıfta  Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı ve öğretim hayatına İstanbul’da devam edip, İstanbul’da yaşamaya başladı. 

Müzik kariyerine amatör olarak üniversitede başlayan Mustafa Ceceli önce senfoni orkestrası ile birlikte ardından da 2009 yılında “Ceceli” albümü adıyla piyasaya hızlı bir giriş yapmıştı. Daha sonra 2012 yılında “Es” albümüyle bir çok kişiyi kendisine bağlayan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 2014 yılında “Kalpten” albümüyle de kalpleri kazanmıştır. 

Son olarak “Aşk için gelmişiz” albümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Mustafa Ceceli mütevazi hayatı ve samimiyetiyle herkesin sevgisini kazanmıştır.

Ülkede oldukça sevilen ve hayran kitlesinde kendisine Cecelist olarak adlandıran bir çok genç bulunmaktadır. 

36 yaşında ve 1 erkek çocuğu babası olan Ceceli, Selin İmer ile evlilik içindedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here