Ana Sayfa Magazin Meryem Uzerli’nin Dekoltesi Cingöz Recai Filminin Galasını Salladı!

Meryem Uzerli’nin Dekoltesi Cingöz Recai Filminin Galasını Salladı!

Uzun süredir merakla beklenen Cingöz Recai filminin galası büyük bir ihtişam ile gerçekleştirildi. Galaya katılan Meryem Uzerli'nin dekoltesi gündemi salladı!

631
0
Paylaş

Türkiye sinema sektörü her geçen yıl bir adım daha ileriye gitmektedir ve Yeşilçam döneminden bu yana dünya sinemalarında da büyük yankı uyandıran çalışmalara imza atılmaktadır. Bu anlamda bu sanatsal sorumluluğun yükünü sırtlanan büyük yönetmenler, ünlü oyuncular ve teknik ekipler hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar arasında son döneme damga vuran bir isim ise Cingöz Recai olmuştu. Türkiye’nin birçok ünlü oyuncusunu bir araya getiren yapımda Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer ve daha birçok önemli ismin yer aldığı duyurulmuştu. Kısa bir süre sonra fragmanları yayınlanan film izleyenlerden daha ilk etapta tam puan alırken, filmin vizona girmesi için de heyecanlı bir geri sayım başlamıştı. Filmin vizyona girmeden önceki ilk tanıtım gösterimi ise tıpkı film gibi ihtişamlı bir şekilde gerçekleştirildi. Gala gösteriminde ise filmin oyuncu ekibi boy gösterisi yaptı.

MERYEM UZERLİ DAMGA VURDU!

Son zamanların en çok konuşulan oyuncularından olan Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki performansı ile hafızalardan silinmeyecek bir başarıya imza atmıştı. Başarılı oyuncu Cingöz Recai filminde de Kenan İmirzalıoğlu’na eşlik etti. Filmin ilk gösterimi için gerçekleştirilen gala gecesinde ekibi ile birlikte kırmızı halıda yer alan Meryem Uzerli, giydiği kıyafeti ile bir kez daha hafızalardan silinmeyecek görüntüleri magazin dünyasına verdi. Göğüs dekolteli elbisesi ile kırmızı halıda film ekibi ile birlikte poz veren Meryem Uzerli gecenin en dikkat çeken ismi oldu. Burada yaptığı konuşmalar ile de ekibini onurlandıran Uzerli, İmirzalıoğlu ve Bilginer ile birlikte aynı filmde rol almaktan ve onlarla tanışıyor olmaktan dolayı şükrettiğini dile getirdi. Kanyon AVM’de gerçekleştiriln Cingöz Recai filminin galası basının en çok konuşulan etkinliklerinden birisi olarak böylelikle tarihe geçti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here