Ana Sayfa Magazin Merve Boluğur’dan boşanan Murat Dalkılıç’ın yeni aşkı idil Fırat İddası

Merve Boluğur’dan boşanan Murat Dalkılıç’ın yeni aşkı idil Fırat İddası

Geçtiğimiz ay Merve Boluğur'dan boşanan Murat Dalkılıç'ı dinlemeye gelenler arasında sosyetik güzel İdil Fırat'ı yer alması ve eğlenmeye birlikte devam etmeleri yeni bir aşkı gündeme getirdi.

793
0
Paylaş

Geçtiğimiz ay, güzel oyuncu Merve Boluğur ile evliliğini noktalayan Murat Dalkılıç, İstanbul Levent’te bulunan gece kulübü La Boucherie’de sahne aldı. Katılımın yüksek olduğu ve katınlanların çok eğlendiği gecede, Murat Dalkılıç’ı izlemeye gelenler arasındaki bir isim dikkatleri çekti. Murat Dalkılıç’ı izlemeye gelenler arasında, Fenerbahçeli yöneticilerden Önder Fırat’ın, Sibel İdil  Kerimoğlu’ndan olan kızı İdil Fırat yer alması ve gecenin sonunda eğlenmeye birlikte devam etmeleri, yeni bir aşkı gündeme getirerek, akıllarda soru işareti bıraktı.

Oyuncu Engin Öztürk ile  iki yıllık evliliklerini bitiren İdil Fırat, Levent’te bulunan gece kulübü La Boucherie’ye Murat Dalkılıç’ı dinlemeye gelenler arasındaydı. Sosyetik güzel geceye yakın arkadaşı Ece Doğulu ile birlikte katıldı. Arka masalarında ise BKM mutfak ile tanıdığımız, 3 adam’dan Eser Yenenler ve ibrahim Büyükak bulunuyordu. Eser Yenenler’in ismi , Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ile evliliğinin bitmesinde çok sık geçmiş ve hatta çiftlerin ayrılmasındaki en büyük etkenlerden biri olduğu dile getirilmişti. Daha sonra Murat Dalkılıç’ı izlemeye giden sosyetik güzel İdil Fırat mekandan ayrılarak, Emirgan’daki bir gece kulübüne geçerek eğlenmesine devam etti. Murat Dalkılıç’ın sahnesinin bitmesinin ardından, ünlü popçu Murat Dalkılıç ve Eser Yenenler birlikte kulübe gelip, İdil Fırat’a katıldılar. Mekanda ünlü popçunun, İdil Fırat ile uzun uzun sohbet etmesi ve sık sık kulaktan kulağa konuşmaları gözlerden kaçmadı ve eğlenceye birlikte devam ettiler.  İdil Fırat kulüp çıkışı Eser Yenenler ile  ayrılırken, Murat Dalkılıç ise otomobiline yalnız binmeyi tercih etti.

Popçunun, geçtiğimiz ay ayrıldığı oyuncu eşi Merve Boluğur ise yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile birlite Bebek’teydi. Gece yarısına kadar birlikte eğlenen  oyuncular, bulundukları mekandan çıkış yaparken etrafını sokaktaki satıcılar sardı. Merve Boluğur kendilerini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakarak, hızla ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here