Ana Sayfa Magazin Mahkeme kararı ile üç ay boyunca Erhan Çelik Gülben Ergen’e yaklaşamayacak

Mahkeme kararı ile üç ay boyunca Erhan Çelik Gülben Ergen’e yaklaşamayacak

Gülben Ergen tarafından Erhan Çelik'e 3 ay uzaklaştırma cezası!

1078
0
Paylaş

Ülkemizde yaşanan darbe girişinin ardından on iki gün sonra  TRT (Türkiye Radyo Televizyon Kurumu) kanalı ana haber bülteni spikerliğini yapmaya başlayan Erhan Çelik bir yılı aşkın bir çalışma süresinin ardından son yayınında TRT’deki görevinden istifa ettiğini bildirmişti. 

Son günlerde adının sık sık eski eşi Gülben Ergen ile anılmasından duyduğu rahatsızlık sonucu ve TRT’nin de hedef haline gelmesi ile birlikte işinden istifa eden Erhan Çelik’e ilk destek eski eşi İlknur Türker’den gelmişti. İlknur Türker kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada çocuğunun babası olan Erhan Çelik’in her zaman yanında olacağını söylemişti.

TRT’deki görevinden ayrılan Erhan Çelik ikinci şoku ise Gülben Ergen ile yaşadı. Aralarında bir sorun olmadığını her fırsatta dile getiren Gülben Ergen, mahkemeye başvurarak Erhan Çelik hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttı. Karara göre Erhan Çelik Gülben Ergen’in ve çocuklarının yanına elli metreden fazla yaklaşamayacak. 

Erhan Çelik’in yapmış olduğu bir açıklamadan sonra araları iyice açılan ikili, Erhan Çelik’in şu sözlerinden sonra gerginlik tavan yapmıştı. Erhan Çelik’in, gerçekler gün yüzüne çıkıyor tarzında yaptığı açıklamadan sonra ve Gülben Ergen’in aracının bıçaklı saldırya uğramasından sonra  Gülben Ergen mahkemeye giderek şikayette bulundu. Mahkeme kararı ile üç ay boyunca Erhan Çelik Gülben Ergen’e yaklaşamayacak. 

NE ZAMAN EVLENMİŞLERDİ?

Gülben Ergen çocuklarının babası Mustafa Erdoğan ile ayrılığının birinci yılı sonrasında tanıştığı Erhan İlker ile Eylül 2014 yılında İzmir Şirince’de düzenlenen tören ile hayatlarını birleştirmişti. Ancak aradan iki yıl geçtikten sonra 2016 yılında anlaşmalı bir şekilde tek celsede ilişkilerine noktayı koymuşlardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here