Paylaş

Kırmızı oda dizisinde yeni karakterler eklenmeye devam ediyor. Bu hafta göreceğimiz yeni karakterlerden biri de Kumru olacak. Kırmızı Oda Kumru kimdir? İşte detaylar…

Kumru’nun problermleri uzun zaman önce başlamıştır.Ailesiyle birlikte yemek yedikleri anda diğer masadaki bir müşteriye bıçakla saldırmasıyla problemi başlar. Yaşadığı bu olay sonrasında Kumru zor zamanlar geçirmeye başlar ve tedavi görmek ister. Cuma günü ekranlarda olacak Kumru karakterini hep birlikte göreceğiz.

Kumru karakterine hayat verecek oyuncu Aslıhan Gürbüz kimdir?

Aslıhan Gürbüz 16 Şubat 1983’de Çanakkale’de doğdu.Gençken babasının işi sebebiyle İstanbul’a taşındılar. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nü okumuştur. Daha sonra tiyatroyla uğraşmaya başladıktan dizilerde ve filmlerde yer almaya başlamıştır. İlk yer aldığı dizi olan Büyük Buluşma’daki(2004) Seda karakterine hayat vermiştir. Hala oyunculuk kariyerini devam ettirmekte, dizilerde ve filmlerde oyunculuk yapmaktadır.

Aslıhan Gürbüz soyal medya hesabı

Aslıhan Gürbüz resmi instagram hesabı adresi: @gurbuzasli . 

Aslıhan Gürbüz evli mi?

 Aslıhan Gürbüz 2011 senesinde Kerem Kupacı ile evlenmişti. Ancak 3 yıl sonunda ayrılık kararı aldılar. Aslıhan Gürbüz şimdi ise bekardır ve bir ilişkisi yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here