Ana Sayfa Magazin Hakan Taşıyan ve İbrahim Tatlıses’den Müjdeli Haber

Hakan Taşıyan ve İbrahim Tatlıses’den Müjdeli Haber

İBO SHOW yeniden başlıyor, Hakan Taşıyan yeni albüm hazırlığı içinde. Ekranların iki dev ismi televizyonlara tekrar dönüyor.

844
0
Paylaş

Ekranlarda uzun süredir görmediğimiz Hakan Taşıyan ve İbrahim Tatlıses’den müjdeli haber geldi. 

Arabesk müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Hakan Taşıyan 1973 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ünlü sanatçı çocukluk yaşlarından beri babasının yanında düğünlerde şarkılar söylemeye başlamıştır.

Hakan taşıyan ufak yaşlarından beri müziğe ilgiliydi. Askere gittiği sırada sesi ve sazıyla komutanlarının büyük ilgisini çekmiştir. İlk destekçileri komutanları oldu ve onların da desteğini alarak ilk albümünü çıkardı.

Hakan taşıyan klipleri ve albümleri dışında oyunculukta yaparak dizilerde yer almıştı.

1998 yılında Hesabım Bitmedi adlı dizi ile de oyunculuk serüvenine başladı. Bu dizide Ebru Destan ile başrol oynamıştır. 2001 yılında ise Güz Gülleri adlı dizi ile ekranlara gelen Hakan Taşıyan burda da oyunculukta ki başarısını kanıtlamıştır.

Bu kadar yenekli bir şarkıcı ve oyuncu olmasına rağmen Hakan Taşıyan ekranlardan silinip gitmişti. Uzun zamandır sesini duymadığımız Hakan Taşıyan geçtiğimiz günlerde İmparator İbrahim Tatlıses ile birlikte İzmir’ de buluştu.

İmparator İbrahim Tatlıses bu buluşmadan hayranlarını sevindirecek oldukça güzel haberler verdi. İbo Show tekrar başlayacak ve Hakan Taşıyan’ da yeni albüm hazırlığındaymış. 

Unutulacak sesler olmayan Hakan Taşıyan ve İbrahim Tatlıses’in tekrar ekranlar dönüp şarkılar söyleyecek olması oldukça sevindirici bir haber.

İmparator İbrahim tatlıses kendi sosya medya hesabından şöyle bir açıklamada bulundu;

Bugün İzmir Tatlıses Kebap’ta, Hakan’ımı misafir ettim. Bana söz verdi; eski haline dönecek ve hayranlarıyla yine buluşacak, hem de yepyeni şarkılarla… Yeni albümden bir şarkısını dinletti bana harikaydı, ben Hakan’ıma güveniyorum, yine dönecez ve İBO SHOW yapacaz ve yine birinci olacaz…!!! Muhabbetin yanında birer tane de tabak altı lahmacun yedik, sohbet güzel, lezzet güzel… Hakan’ıma teşekkür ediyorum, güzel günlerde buluşmak üzere inşAllah…

İbrahim Tatlıses’in bu açıklamasından ekranlara bomba gibi döneceğini anlıyoruz. Dinleyenlere Hakan Taşıyan’ı ve İbrahim Tatlıses’ i merakla bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here