Ana Sayfa Magazin Gülşen’in makyajsız hali ve köfte dudakları sosyal medya gündemine oturdu

Gülşen’in makyajsız hali ve köfte dudakları sosyal medya gündemine oturdu

Müzik dünyasının renkli ismi Gülşen makyajsız fotoğraf moda trendine uydu. Başarılı ismin paylaştığı fotoğraf sosyal medyada yankı yarattı. İşte o fotoğraf.

2220
0
Paylaş

Türk Pop müziğinin en bilinen isimlerinden Gülşen, makyajsız fotoğraflarıyla magazin gündemine damga vurdu. Son günlerde birçok ünlünün sosyal medya hesabından makyajsız fotoğraflarını paylaştığı gözlemlenmişti. Bu paylaşımı yapan bir diğer ünlü de pop müziğin sevilen ismi Gülşen oldu.

GÜLŞEN KİMDİR?

Gülşen, 29 Mayıs 1976 İstanbul doğumlu bir Pop sanatçısıdır. Ünlü sanatçı aslen Orduludur. Henüz çok küçük yaşlarda müziğe ilgisi ve müziğe olan yeteneği keşfedilen ünlü sanatçı, 16 yaşında ilk bestesini yaptı. Şehremini Lisesi’nde eğitim gören pop sanatçısı, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği bölümünde eğitim gördü. 2 yıllık eğitim gördükten sonra başarılı isim, İstanbul’da kulüplerde sahne almaya başladı.

Başarılı ismin aynı zamanda lise zamanlarında dövüş sporlarına çok meraklı olduğu öğrenildi. Hatta Gülşen bu zamanlarda siyah kuşak sahibi de olmayı başarmıştır.

Kulüplerde sahne alırken bir gece Serap ve Özkan Turgay tarafından beğenilen Gülşen’e albüm kapısı açıldı. Başarılı sanatçı 1996 yılında ilk albümü ‘’Be Adam’’ ile müzik piyasasında yer aldı. Daha sonra müziğe 3 yıl boyunca ara veren Gülşen, 1999 yılında ‘’Erkeksen’’ albümüyle piyasadaki yerini artırdı.

Ancak başarılı sanatçının en hızlı yükselişi 2004 yılındaki ‘’Of Of’’ albümüyle oldu. Bu yılların moda trendi olmayı başaran pop sanatçısı, müzik dünyasının en renkli isimleri arasında yer aldı.

Son yıllarda ise özellikle de ‘’Yatcaz Kalkcaz Ordayım’’ isimli şarkısıyla müzik dünyasında dikkat çeken isimler arasında yer almıştır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here