Ana Sayfa Magazin Erhan Çelik’ten Gülben Ergen Hakkında Zehir Zemberek Açıklamalar

Erhan Çelik’ten Gülben Ergen Hakkında Zehir Zemberek Açıklamalar

Erhan Çelik'in istifasının nedeni artık susmayacak olması, Gülben Ergen hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

642
0
Paylaş

 

Gün geçmiyor ki Gülben Ergen, Erhan çelik cephesinde yeni olaylar meydana gelmesin

Erhan Çelik geçtiğimiz günlerde TRT’de ki haber spikerliği görevinden istifa ettiğini canlı yayında açıkladı. Bir buçuk yıldır TRT de çalışan Erhan Çelik’ in istifası duyanları şaşırttı.

Bu istifanın arkasında Gülben Ergen ile aralarında olan gerginlikten dolayı olduğu kulislerde konuşuluyordu ki sebep doğru çıktı. Erhan Çelik’ in  sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, oklar Gülben Ergen’ i gösteriyordu.

Erhan Çelik’in sosyla medya üzerinden yaptığı açıklama şöyle; 

”Bir süre önce gerçeklerin zamanla ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu ve  iyi bir alışkanlığı var demiştim. Efendiliğimi, 3 erkek çocuğu masum bir kadın ve küçük bir kız çocuğunu da koruyabilmek için söyleyip sonra aylarca susmakta ne kadar haklı olduğumu herkes delilleri ile gördü. Bu ahlaksızlıkları yapanlar ise bir taraftan kaçıp, saklanırken, diğer taraftan beni ve bulunduğum saygın kurumu yıpratmaktan geri durmadı. Buna bir son vermek adına attığım ve atacağım adımların devamı gelecek. Artık konuşma engelim yok. İlgili kişilerle yargı önünde hesaplaşırken bugüne kadar çıkanların dışında tüm görüntü ve belge ve delilleri yargı ile paylaşacağım. Gayrı ahlaki bu durumun taraflarıyla artık yargı önünde hesaplaşacağız.”

TRT haber spikerliğinden istifa etmesinin sebebi artık susmayı düşünmeyip konuşmayı tercih etmesi olduğunu görüyoruz. Haber spikeri Erhan Çelik TRT’ den istifa ettikten hemen sonra eski eşi Gülben Ergen hakkında zehir zemberek açıklamalar yapmaya başladı. Erhan Çelik’in dediğine göre evlilikleri sırasında Gülben Ergen, Erhan Çelik’i aldatmış.

Erhan Çelik bu olaylardan sonra Gülben Ergen’in çocukları ile çekilmiş olduğu fotoğrafları sosyla medya hesabından kaldırdı ve şu açıklamada bulundu;

Kendi ahlaksızlıklarını örtmek için önce farklı kadınlarla polemik çıkarıp, sonra bununla konu kapanmayınca beni hiç istemediğim halde bu işin içine çekmeye çalışanlar için zorunlu bir açıklama yaptım. Onlar gibi davranmayacağım…

Her zor duruma düştüklerinde öne sürüp, arkasına saklandıkları çocuklarının fotoğraflarının daha fazla burada kalmasına müsade etmeyeceğim.Bu nedenle son paylaşımımı kaldırdım.Ama zaman gerçekleri göstermeye devam edecek ” diyerek sözlerini noktaladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here