Ana Sayfa Magazin Erhan Çelik TRT Ana Haber’den istifa etti! Yeni kanalı CNN Türk ekranları

Erhan Çelik TRT Ana Haber’den istifa etti! Yeni kanalı CNN Türk ekranları

Erhan Çelik, canlı yayında yaptığı konuşma ile TRT Ana Haber'den istifa ettiğini açıklarken, Çelik'in yeni adresinin CNN Türk ekranları olduğu belirtildi.

808
0
Paylaş

TRT Ana Haber sunucusu ve Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik, 06 Ekim 2017  tarihli ana haber bülteni ile TRT ekranlarına son kez çıktı. Erhan Çelik programda yapmış olduğu açıklama ile istifa ettiğini duyurdu. Erhan Çelik yaptığı açıklamada, eski eşi Gülben Ergen’e satır aralarında mesaj yollarken, Gülben Ergen’in TRT bünyesine zarar verdiğini ima etti.

ERHAN ÇELİK’İN İSTİFA KONUŞMASI

Erhan Çelik canlı yayında, “Sayın seyirciler bir buçuk yıldır, sizlerin desteği ve ilgisiyle sürdürdüğüm TRT Ana Haber bülteniyle bu akşam son kez karşınızda oluyorum. Artık müsade istiyorum. Bu vesile ile ailem olarak gördüğüm TRT camiasına teşekkürü de bir borç bilirim. Başta Genel Müdür sayın İbrahim Eren olmak üzere. Buna bir kan değişimi olarak da bakabilirsiniz. Hayırlısı olur inşallah. Merak etmeyin çok uzun bir ara vermeyeceğiz. Yeniden ekranda olacağımız, o ilk güne kadar; sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve özellikle iyi insanlarla kalın inşallah. Sağ olun, var olun.” sözleriyle istifasını dile getirdi.

Erhan Çelik’in “iyi insanlarla kalın inşallah.” sözleri ise eski eşi Gülben Ergen’e bir mesaj olarak algılandı. Gülben Ergen ile Erhan Çelik bir süre önce boşanmış olup, Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik’i Yeşim Salkım ile ittifak yaptığını belirtip “Yeter” diye açıklama yapmasının ardında da Erhan Çelik’in istifasının gelmesi, akıllara ikili arasında hala büyük bir gerginliğin olduğunu getirdi.

 YENİ KANALI CNN TÜRK OLDU

15 Temmuz darbe gecesinin ardından, TRT Ana Haber’in başına getirilen ve sunan Erhan Çelik’in görev süresi 14 ay sürdü. Erhan Çelik canlı yayında yapmış olduğu açıklamada, çok uzun bir ara vermeyeceğiz diyerek, ekranlara kısa zamanda döneceğinin bilgisini vermişti. Erhan Çelik istifasının öncesinde CNN Türk ile anlaştığı ve sonrasında istifa ettiği  iddialar arasında. Erhan Çelik’in, bir süre önce Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyareti sırasında yaptığı yorum nedeniyle büyük tepki alan ve istifa eden Nevşin Mengü’nün yerine CNN Türk haber bülteninin başına geçeceği konuşuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here