Ana Sayfa Magazin Ekranların güzel yıldızı Gülben Ergen bıçaklı saldırıya uğradı

Ekranların güzel yıldızı Gülben Ergen bıçaklı saldırıya uğradı

Son günlerin en çok konuşulan ismi Gülben Ergen bıçaklı saldırıya uğradı.

723
0
Paylaş

Ekranların güzel yıldızı Gülben Ergen bıçaklı saldırıya uğradı.Son günlerin oldukça çok konuşalın ismi Gülben Ergen bıçaklı saldıya uğraması büyük şaşkınlık ve üzüntü yaşattı sevenlerine.

25 ağustos 1972 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu liseyi ve ortaokulu da İstanbul’ da okudu. Şöhreti erken yaşlarda yakalayan Gülben Ergen henüz lise 2. sınıftayken Sinema Yıldızı Yarışma’ sında ikinci seçilerek serüvenini başlattı.Liseyi bitirdikten sonra ise mankenlik yapmaya başlayan güzel oyuncu daha sonra sinema oyunculuğuda yapıp”Deniz Yıldızı” adlı sinema filminde Kenan Kalay ile başrolleri üstlenmişlerid. Daha sonra ‘İki Kız Kardeş” filminde yer almış ve burada da Aydan Şener ile oynamıştı.

Güzel sanatçı birçok dizide de oynamıştı bunları şöyle sıralayabiliriz : Fırat, Marziye ve Dadı dizileri. 

Oyunculuğunun yanı sıra şarkıcılıkda da oldukça başarılı olan güzel sanaçtı bu konuda da yeteneğini kanıtlamıştı.

Gülben Ergen 2004 yılında ise Yılmaz Erdoğan’ın kardeşi Anadolu ateşi ve Sultans of the Dance gibi çeşitli etkinliklerde görev alan sanat yönetmeni ve gazeteci Mustafa Erdoğan ile evlenerek bir yuva kurdular. Bu evliliklerinden üç erkek çocuk dünyaya getirdiler. Gülben Erken 2012 yılında Mustafa Erdoğan ile olan evliliğini bitirdi.

28 Eylül 2014 tarihinde ise TV sunucusu Erhan çelik ile Dünya evine giren Gülben Ergen, daha sonra Erhan Çelik’ten de boşanıyor.

Son zamanlarda Evli bir erkekle beraber olduğu iddası kulislerde dolaşıyordu. Güzel oyuncu ve sanatçı Gülben Ergen birlikte olduğu idda edilen iş adamı Tolga Duğles idi.

Bu olaylar filizlenince eski düşmanları Seren Serengil ve Yeşim Salkım Gülben Ergene meydan savaşı açarak her fırsatta Gülben Ergen’i iğneliyorlardı. 

Gülben Ergen bugünsosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada bir saldırıya uğradığını belirtti.

Gülben Ergen’in açıklaması: Günlerdir örgütlü aralıksız bir saldırı altındayım… hangi ara bir kadını evlat üzerinden acıtabilmek normalleşti bu kadar ? Hangi ara sözlü saldırının ötesinden haneye girip araba bıçaklayacak kadar sevilir oldu şiddet ? Ne kadar soğuk ve korkutucu bir durum olduğunu tahmin edebilirsiniz… İşimi özenle yapmaya devam ederek sustum ve bekledim. Yapan bulundu, bilirkişi tarafından tespit edildi; bunlar günler geceler aldı… Sağlıklı ve dürüst bir diyalog oluştuğunda benimde edecek bir iki kelamım olur elbet, gerek duyarsam konuşurum. Önce hukuk. Adaletin terazisi bir tartsın bakalım.

  Hukuken, örgütlü bir şekilde birleşerek  suç işleyen herkese ”Aile Mahkemesi” ”Sulh Ceza Mahkemesi” ”Savcılıklar” nezninde bu kişiler hakkında gereken kararlar alınmıştır. Alınmaya da devam edecektir.

Sevgi ve saygılarımla..

Diyerek sözlerini bitiren Gülben Ergen oldukça üzülmüşe benziyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here