Ana Sayfa Magazin Eda Erol’dan Ayrılan Alişan Ekonomik Olarakda Zararda

Eda Erol’dan Ayrılan Alişan Ekonomik Olarakda Zararda

Eda Erol ve Alişan ilişkisinde zararlı çıkan Alişan oldu.

651
0
Paylaş

Öncelikle Eda Erol ve Alişan ikilisinin ilişkilerinin mimarı Esra Erol ‘dan söz etmek istiyoruz. Esra Erol, İstanbul’da 12 Mayıs 1982 yılında doğmuştur. Ailesinin 5 kız çocukları arasından üçüncüsüdür. Babasının polis olması nedeni ile sürekli şehit değiştirmek durumunda kalmışlardır. Lise öğrenimini tamamlayana kadar Kütahya’da yaşamıştır. Kız Meslek Lisesi Çini Seramik mezunudur. Liseden mezun olduktan sonra Açıköğretim Fakültesinde öğrenimine devam etmiştir. Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi’nde diksiyon ve spikerlik kurslarına katılarak eğitim aldı. Daha sonrasında ise Marmara Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon bölümünde eğitim almıştır. Evliliğe ilk adımı sunucusu olduğu programda canlı yayın esnasında Ali Özbir ile hayatlarını birleştirerek attı.

Eda Erol ve Alişan ikilisinin ilişkilerine dönecek olursak tanışma hikayeleri epey karışık. Alişan, Eda Erol’u görmüş ve beğenmiş ardından ise Esra Erol’a tanışmaları için aracı olmasını istediğini biliniyor. Çift ilk kez kameraların karşısına çıktığında ise “ilişkiniz nasıl başladı” sorusuna Eda Erol: “Evde ders çalışırken Alişan karşıma çıktı. Zaten asosyal biriyim. Dışarı pek çıkman birisi değilim. Evde vakit geçiririm. Alişan ve ablam Esra Erol konuşmuşlar. Ablam paravan kuracaklarını ve bizi tanıştıracaklarını söyledi. İlişkimiz bu şekilde başladı” yanıt vermişti. İlişkileri, tanışmalarının ardından o kadar hızlı ilerledi ki takip etmekte oldukça zordu. 3 ay sonra 40 Konak Tarabya Evleri’nde nişan törenleri yapıldı. Evliliğe ilk adımlarını atan çift Kasım ayında evleneceklerini de duyurmuştu. Fakat ilişkileri fotoğraflarda ki kadar mütevazi değildi. Alişan’ın Eda Erol ve ilişkileri hakkında yaptığı açıklamalar oldukça sert tepkilere maruz kalmalarına sebebiyet verdi. Alişan ilişkileri hakkında toplum değerlerine aykırı olarak yaptığı açıklamalarına karşılık Eda Erol bunlara cevap vermiyor ve sessiz kalıyordu. Çiftin yollarını ayırdığını bile Eda Erol kendi Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Ayrılık sebepleri hakkında ise birçok iddia var.

Çift bildiğimiz üzere Kasım ayında evlenmeyi planlıyordu. Nişan törenlerinin ardından düğün hazırlıklarına da başlamışlardı. Öyle ki, Alişan yaşayacakları daire ve düğün için otel tutmuştu. Daire ve otel için verdiği 72 bin Türk Lirası kaporayı da geri alamadı. Şişli Bomonti’den oldukça lüks bir daire kiralayan Alişan ev için 6 bin dolar ödemeyi bile kabullenmişti. Evin yıllık kira bedeli 72 bin Türk Lirası peşin ödemek durumda kalmıştı. Alişan, ödediği 12 aylık kaporayı ev sahibinden geri istedi ve bu isteği olumsuz yanıtladı. İki ayrı kira bedelinden vazgeçmesi karşılığında geri kalan kaporayı teslim alan Alişan bu ilişkiden 72 bin Türk Lirası zararlı çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here