Ana Sayfa Magazin Didem Delen Cingöz Recai Filminin Galasına Sevgilisi Ünlü Türkücü Yavuz Bingöl ile...

Didem Delen Cingöz Recai Filminin Galasına Sevgilisi Ünlü Türkücü Yavuz Bingöl ile Katıldı

Kısmetse Olur programının güzel yarışmacısı Didem Delen Cingöz Recai filminin galasına ünlü türkücü Yavuz Bingöl ile katıldı. Olay sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

1229
0
Paylaş

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl, sevilen şarkıcı Öykü Gürman ile yollarını ayırmıştı. Daha sonra ise kendisini unutturan Bingöl’ün, Kısmetse Olur gelin adayı Didem Delen ile birlikteliği öğrenildi.

Televizyon ekranlarında tanınan Didem Delen’in Cingöz Recai filminin galasına katıldığı görüldü. Üstelik Delen bu galaya ünlü türkücü Yavuz Bingöl ile birlikte geldi.

ADNAN KIZILTAŞ’IN 5 TL’LİK YÜZÜK ALDIĞI İDDİA EDİLDİ

Kısmetse Olur’un bilinen damat adayı Adnan Kızıltaş, Didem Delen ile birliktelik yaşamaktaydı. Hatta çift, yarışmanın canlı yayınında nişanlanmıştı. Ancak daha sonra ikili arasında ortaya çıkanlar bütün izleyicileri şaşkınlığa uğratmıştı. Çünkü Adnan Kızıltaş’ın Didem Delen’e sahte bir yüzükle evlenme teklifi ettiği öğrenildi.

DELEN GERÇEĞİ KUYUMCUYA GİDİNCE ÖĞRENDİ

Didem Delen, parmağına büyük gelen bu yüzüğü kuyumcuya götürerek büyütmek istedi. Daha sonra ise kuyumcunun Delen’e söyledikleri çok büyük bir şaşkınlık yarattı. Yüzüğün değerinin aslında 5 TL olduğu ve küçültme işleminin ise 20 TL olduğu anlaşıldı. Gerçek anlaşıldıktan sonra Didem Delen, sevgilisi Adnan Kızıltaş’ın yanına giderek ayrılma kararı aldığını açıkladı.

DİDEM DELEN KİMDİR?

Didem Delen 33 yaşında ve İstanbul doğumludur. Halkla İlişkiler Uzmanı olan Delen, Kısmetse Olur programında televizyon ekranlarında güzelliğiyle yer almıştır. Yarışmada dobra tavırlarıyla dikkat çeken Delen, ‘’birini beğenirsem alır giderim’’ ifadeleriyle yankı uyandırmıştı. Çok iddialı bir kişiliğe sahip olan güzel ismin yaşadıkları ise sosyal medyada yankı uyandırmıştı.

O SES TÜRKİYE YARIŞMACISI İLE KARIŞTIRILMIŞTI

O Ses Türkiye yarı finalisti olan Didem Delen ile karıştırılması sosyal medyada yankı uyandırmıştı. Üstelik hakkında çıkan haberleri görünce Delen bu duruma ilişkin açıklama yapmıştı. Daha sonra yapılan incelemeler sonucunda O Ses Türkiye yarışmacısı Didem Delen’in Güzel Sanatlar mezunu ve 7 yıldır solistlik yaptığı anlaşıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here