Paylaş

Televizyon ekranlarına Erkenci Kuş dizisiyle çıkış yapan ve damga vuran Demet Özdemir, drama dizilerinde de başarılı olacağını Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle kanıtlamış oldu. En son Sefirin Kızı dizisiyle karşımıza çıkan Engin Akyürek de, yeni dizi iddialarıyla karşımıza çıkmakta. Demet Özdemir ile başrolleri paylaşılacağı duyulunca iki ismin bir araya gelecek olması, her ikisinin de hayran kitlesini bir hayli heyecanlandırdı.

Demet Özdemir’den Ortaya Atılan İddialara Cevap

Sosyal medyada hızla yayılan bu haber üzerine Demet Özdemir’den de hızlı bir şekilde açıklama geldi. Yeni bir projede yer almadığını belirten Demet Özdemir, “Filmimiz bittiğinde okuyup daha sağlıklı değerlendirme yapmayı planlıyorum. Beni seven, soranlara iletmek istedim …Benden duyarsınız mutlaka. Sizi seviyorum” dedi.

Ortaya Atılan İddialara Yalanlandı

Demet Özdemir’in yapmış olduğu açıklama sonrasında hayranlarından ‘belki bir gün’ yorumları geldi. İki oyuncuda şu sıralar sinema filmi çekmeye odaklanmış durumdalar. Demet Özdemir, Aşk Taktikleri filmi ile Engin Akyürek ise Yolun Açık Olsun filmi ile beyaz perdede hayranlarıyla buluşacak.  Her iki oyuncuyu da film projeleri bittikten sonra belki ekranlarda yan yana görebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here