Paylaş

Arıza Dizisi’nin Halide’si kimdir? Ayça Ayşin Turan nerelidir? Kaç yaşındadır?

Show TV ekranlarında 2020 yılında seyirci ile buluşan Arıza dizisi izleyicilerce çokça sevildi. O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda başarılı isim Recai Karagöz oturuyor.

Başrollerden biri olan ve Ayça Ayşin Turan’ın hayat verdiği karakteri Halide de dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri. Taksicilik yapan Ali Rıza ile farklı ortamların insanları olmasına rağmen Doktor Halide arasındaki elektrik ve dizideki aksiyon hiç düşmüyor.

Vanda doktor olan Halide genç yaşında iki abisini ve annesini hain bir saldırı sonucu kaybetmiştir. Halide babasının 61. Doğum gününe katılmak için taksiye bindiği sırada Ali Rıza ile tanışır.  Ali Rıza, Halide için Ersoylu ailesi ile inanılmaz bir savaş içine girecektir. Fakat olan onca olay Halide ile Ali Rıza arasındaki duygulara engel olmayacaktır.

Halide’nin gerçek adı nedir? Gerçek hayatta Halide kimdir?

29 yaşındaki başarılı isim, Sinop’ludur. İstanbul Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon bölümünü başarıyla tamamlayan oyuncu, 2011 senesinde Dinle Sevgili dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Daha sonraları Meryem, Karagül ve Zemheri dizilerinde de seyirciyle buluşan güzel oyuncu, güzelliğinin haricinde başarılı oyunculuğu ile de büyük bir hayran topluluğuna sahiptir.

Başarılı ve güzel isim hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de hayatnda irinin olup olmadığı… Ayça Ayşin Turan’ın şu an bilinen bir sevgilisi yok.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here