Ana Sayfa Magazin Almanya’da oyunculuk yapan Aylin Altun Türkiye’den aldığı 2 film teklifi ile ülkeye...

Almanya’da oyunculuk yapan Aylin Altun Türkiye’den aldığı 2 film teklifi ile ülkeye dönecek

Almanya'da ekranlarda kariyerini bir hayli ilerleten Türk oyuncu Aylin Altun'un Türkiye'den aldığı 2 film teklifi ile ülkeye döneceği açıklandı!

884
0
Paylaş

Türkiye gerek akademik ve gerekse sanatsal anlamda birçok başarılı oyuncunun dünya çapında ün yapmasını sağlayacak standartlarda filmler ile sinema sektöründeki gücünü kanıtlamıştır. Bu anlamda da yurtdışında önemli dizi ve filmlerde rol alan Türk oyuncu sayısının artış göstermiş olması istatistiki açıdan da bu bilgiyi desteklemektedir. Son dönemlerde ise Almanya’daki başarıları ile adından sıkça söz ettiren Aylin Altun’un Türkiye’ye döneceği bilgisi gündemde yer almıştı. Uzun yıllar Almanya’da Augsburg üniversitesini tamamladıktan sonra RTL2 kanalında sunuculuk yapan Aylin Altun, daha sonra oyunculuk kariyerine odaklanarak Almanya’da çok sayıda dizide kendisini ispatlamıştı. Güzel oyuncu Almanya’daki başarılarının ardından ise şimdi de Türkiye’de kariyerini yüceltmeyi deneyecek. Türkiye’den aldığı film teklifleri ile Almanya’dan Türkiye’ye dönüş yapan Aylin Altun, Türkiye medyasının merceği altında.

ALTUN’A 2 FİLM TEKLİFİ BİRDEN

Avrasya Medya Birliği ile ilişkili bulunan yapım şirketi tarafından teklif sunulan Aylin Altun, İlkbahar’ın ilk günlerinde çekimi başlayacak olan tarihi bir film için hazırlanıyor. Eş zamanlı olarak dört dili ana dili gibi konuşmayı bilen Altun, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce yetenekleri ile de büyülüyor. Güzel oyuncu dizi ve sinema tekliflerini Türkiye’den almaya devam ederken, kariyerini de Türkiye’de sürdürecek. Şimdiden beyaz perdede büyük yankı uyandıracak olan ve ismi henüz açıklanmayan 2 sinema filmi için teklif alan Aylin Altun, Türkiye gündeminde de zirveye oynadı. Güzel oyuncunun Türkiye’deki kariyeri ise meslektaşlarını onunla birlikte kamera karşısına çıkacakları için sevindiriyor. Yakın tarihte sık sık ekranlarda yüzüne aşina olacğaımız Altun ile ilgili birçok merak edilen konu ise şimdiden intenette en çok aranan başlıklar arasında yer alıyor. Bakalım Aylin Altun, Türkiye’de sinema ve dizi sektöründe aradığı kariyer başarısını bulmayı başarıp, uzun yıllar ekranlarda bizi kendisine alıştırabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here