Paylaş

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra Buse Varol’un paylaşımı hüzünlendirdi

 Magazin dünyasında sevecen, eğlenceli ve aile bağı kuvvetli olarak tanınan Sanatçı Alişan, yaşadığı acı kaybı ile herkesi hüzne boğdu. Covid- 19 virüsü ile yoğun bakımda yatan kardeşi Selçuk Tektaş’ı Kurban Bayramının 2.günü toprağa verdi. Kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatı tüm herkesi hüzne boğdu. 

Kardeşinin vefatı sonrasında Alişan ve Buse Varol paylaşımları ile herkesi duygulandırdı. Selçuk tektaş korona virüse yakalanarak tam 1 ay yoğun bakımda kaldı. Bu süre zarfında abisi Alişan biran olsun kardeşini hastanede yalnız bırakmadı. Herkesten dua istedi. Buse Varol ile türbeleri ziyaret ederek şifa istedi, dualar etti. Fakat acı haber geldi. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş kaldığı yoğun bakımda hayata gözlerini yumdu. 41 yaşında vefat eden Selçuk Tektaş evli ve 2 kız çocuğu babası idi. 

Alişan’ın bu acılı gününde sanat camiasındaki sanatçılar yalnız bırakmadı. Ece Erken, Hadise, Demet Akalın, Seda Sayan, Seren Serengil gibi birçok sanatçı taziye mesajları yayınladı. 

Son olarak Buse Varol, çok özledim seni Selçuk yazarak paylaşımda bulunarak herkesi duygulandırdı. Bizler de Selçuk Tektaş’a Allah’tan rahmet ailesi ve sevdiklerine baş sağlığı diliyoruz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here