Paylaş

Alişan kardeşinin vefatından sonra yeğenlerine verdiği sözleri tutmaya çalışıyor

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş geçtiğimiz ay korona virüs salgınına yenik düşerek vefat etmişti. Alişan kardeşinin kızları için güçte olsa hayata kaldığı yerden devam ediyor. Selçuk Tektaş’ın Eyşan ve Ceylan olmak üzere iki kızı var. İki çocuğu olan Alişan artık dört çocuğum var hepsi bana emanet diyerek yürekleri dağladı.

Geçtiğimiz günlerde okulların açılmasına az bir zaman kala yeğenleri Eyşan ve Ceylan ile birlikte Alişan, AVM’de alışveriş yaparken görüntülendi. Yeğenlerin okul ihtiyaçlarını karşılayan ve onlara oyuncaklar alan Alişan, yeğenlerinin yüzlerini güldürmek için çabalıyor.

Alişan kardeşi Selçuk Tektaş’a her zaman minnet etmektedir. Kariyerinde geldiği noktayı ona bir borç bilen ve aynı zaman da kardeşi menajerlik yapmaktaydı. Alişan eşine, çocuklarına, anne ve babasına, yeğenlerine, kardeşi Selçuk Tektaş’a oldukça düşkündü. Kardeşinin ansızın vefat haberi ünlü sanatçıyı derinden yıktı.

Kardeşinin mezarına sık sık ziyaret eden Alişan hayata kaldığı yerden devam etmeye çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde kardeşinin vefatından sonra ilk kez Kıbrıs’ta sahne alan sanatçı, kardeşi olmadan ilk kez geldiğini söyleyerek gözyaşlarına hakim olamadı. 

Alişan  hem ailesi hem yeğenleri için ayakta kalma çabasından büyük taktir topladı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here