Ana Sayfa Magazin Aleyna Tilki’nin Kayseri’deki konserinde izdiham ve baygınlık

Aleyna Tilki’nin Kayseri’deki konserinde izdiham ve baygınlık

Aleyna Tilki'nin Kayseri'de ki konserinde çıkan izdihamda çok sayıda kişi ezilme tehlikesi yaşayarak baygınlık geçirdi.

775
0
Paylaş

Aleyna Tilki Kayseri’de bir AVM açılışında verdiği konser sırasında yoğun kalablıktan dolayı genç hayranları ezilme tehlikesi yaşadı ve birçok genç baygınlık geçirdi. Aleyna Tilki’nin sahneye çıkmasının ardından onu görmek isteyen haranlarını sahnenin ön tarafına akın etmeye kalkışınca ön sıralarda konseri izleyen kişiler ezilme tehlikesi yaşadı. Orta sıralarda kalan izleyicilerden bir çoğu ise baygınlık geçirdi. Özel güvenlik ekiplerinin yetersiz kaldığı konserde takviye çevik kuvvet ekipleri çağırıldı. Baygınlık geçiren Aleyna Tilki hayranları insanların omuzlarında konser alanının kıyısına taşında. 

Aleyna Tilki Kayser’de bir AVM açılışında mini bir konser vermek için Kayseriye gelmişti. Konser alanını dolduran hayranları genç popçuyu beklemeye başladı. Aleyna Tilki sahneye çıktığı anda yaşanan izdiham az kalsın bir felakete dönüşecekti. Ezilme tehlikesi yaşayan ve baygınlık geçiren izleyiciler anından konser alanının dışına çıkarıldı. Olay sonucunda Aleyna Tilki sahnede en fazla 2 dakika kalabildi. Konser için AVM’ye gelen Aleyna Tilki fanatiklerinin açtığı pankart ise dikkat çekti. Açılan pankartta ‘Affet Aleyna Baba’ yazıyordu. Konser alanını apar topar terk eden Aleyna Tilki iptal edilen konseri tekrar yapacak mı bu konu hakkında herhangi bir paylaşılamadı. Yaşanan bu izdiham sonucunda genç popçunun hayranları konseri izleyemedikleri için oldukça üzgün. Kayseri’de ki AVM’den konserin tekrarlanıp tekrarlanmayacağı konusunda bir haber bekleyen Aleyna Tilki hayranları ikinci kez böyle bir durumun yaşanmamasını istiyor.

Aleyna Tilki yaşının küçük olmasından dolayı ülke gündemini bir hayli meşgul etmişti. İçkili mekanlarda şarkı söylemesi yasaklanan genç popçu AVM açılışı ve diğer konserlere çıkabiliyordu. Kısa zaman önce ikinci şarkısıyla hayranların karşısına çıkan Aleyna Tilki kendinde söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak Kayseri’de ki bu izdihamla da adından yine söz ettirdi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here