Ana Sayfa Magazin Ahu Yağtu’dan Cem Yılmaz’ın sevgilisi Özge Sabuncu’nun hamile olduğu iddialarına sert yanıt!

Ahu Yağtu’dan Cem Yılmaz’ın sevgilisi Özge Sabuncu’nun hamile olduğu iddialarına sert yanıt!

Bir mekan çıkışında gazetecilere yakalanan Ahu Yağtu, Cem Yılmaz'ın sevgilisi Özge Sabuncu'nun hamile olduğu iddialarına sert bir yanıt verdi !

904
0
Paylaş

Cem Yılmaz’ın eski eşi, manken ve oyuncu Ahu Yaltuğ önceki gece Beyoğlu Asmalımescit’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin kendisine Cem Yılmaz’ın sevgilisi Özge Sabuncu’nun hamile olduğu iddialarını sorunca 39 yaşındaki Ahu Yaltuğ bu soruya oldukça sert bir yanıt verdi. Kendisine bir gazetecinin Özge Sabuncu’nun hamile olduğuna dair sorusuna oldukça sinirlenen Ahu Yaltuğ bu soruya “Bunu bana değil Cem’e soracaksınız” diyerek soruyu soran gazeteciye oldukça sert çıktı.

“KEMAL’E KARDEŞ GELİYOR ! “

Bu soruyla yetinmeyen gazetecilerden bir tanesi de “Eğer doğruysa oğlunuz Kemal’e kardeş geliyor ! Biraz sizi de ilgilendiriyor” diye cevap verdi. Bu sorudan sonra iyice çılgına dönen Ahu Yaltuğ “Aaaa öyle mi yanılıyorsunuz!” diyerek oldukça sinirlendiğini belli etti. Ahu Yaltuğ’un sinirlenmesiyle birlikte ünlü mankenin yanındaki arkadaşları kendisini güçlükle sakinleştirdi. Ahu Yaltuğ daha sonrasında taksiyle mekandan ayrıldı.

CEM YILMAZ KİMDİR ? 

Kariyerine Leman dergisinde karikatür çizerek başlayan Cem Yılmaz zamanla mizahını sahneye taşıma yoluna gitti. Önce Leman Kültür’ün kafesinde sahneye çıkıp tek kişilik gösteriler yapan Cem Yılmaz zamanla ününü iyice arttırdı. Bir tat bir doku isimli komedi oyunu ile birlikte tek kişi olarak sahneye profesyonel olarak çıkmaya başladı. Bir çok ilde tune yapan ve gösterilere çıkan Yılmaz, bunlara ek olarak 2 tane daha Stand-up komedi yaptı. Sinema sektörüne de atılan Cem Yılmaz’ın senaristliğini yaptığı 5 film de bulunmaktadır. GORA, AROG, YAHŞİ BATI, PEK YAKINDA, ALİ BABA VE YEDİ CÜCELER gibi filmlere sahip olan sanatçının mal varlığı da bir o kadar yüksek. Eskiden yaşadığı sansasyonel ilişkileri ile de sıkça gündeme gelen Yılmaz’ın Ahu Yaltuğ ile olan evliliğinden Kemal isminde bir de oğlu bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here