Ana Sayfa Magazin Adriana Lima ile Metin Hara Evleniyor Mu? Metin Hara ile Adriana Lima...

Adriana Lima ile Metin Hara Evleniyor Mu? Metin Hara ile Adriana Lima İlişkisinde Evlilik İddiaları Gündeme Geldi

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen Metin Hara ile Adriana Lima ilişkisinde evlilik iddiaları gündeme geldi! Lima'nın evlilik için tek şartı olduğu konuşuluyor.

787
0
Paylaş

Türkiye’de yaz aylarında magazin gündemlerine bomba gibi düşen Metin Hara ve Adriana Lima ilişkisinde gün geçmiyor ki yeni bir gelişme daha yaşanmasın. Hara’nın Türkiye’ye getirdiği ve el ele oldukça samimi pozlar ortaya koyduğu Adriana Lima ile evlilik kararı aldıkları iddiası ise bugün magazin gündeminin yine ilk sıralarında yer aldı. Victoria’s Secret podyumlarından tanıdığımız ve dünya güzelleri arasında ilk sıralarda kendisine yer edinen Adriana Lima’nın Metin Hara ile birlikte dün çekilen fotoğraflarına ek olarak ortaya atılan iddialara göre Hara ile evlenmek isteyen Lima’nın bu evlilik için tek bir şartı olduğu öne sürüldü. Yaz aylarında beraber görülmeye başladıkları ilk süreçte reklam amaçlı olarak birlikte oldukları düşünülürken, ikiliye yönelik evlilik iddiaları ise bu diyaloğun bir reklamdan fazlası olduğunu kanıtladı.

LİMA’NIN TEK ŞARTI NE?

Adriana Lima ile sık sık samimi pozlar veren Metin Hara, Lima’ya gerçekten aşık olduğunu ve birlikte bir hayaleri olduğunu dile getirmişti. Bu süreçte Türkiye’de özellikle sosyal medya üzerinden topa tutularak alay konusu haline getirilen Hara, ciddi çizgisini bozmadı ve şimdi de evlenecekleri iddiası gündemde yer alıyor. Yakın tarihte evlilik planları olduğu öne sürülen Lima-Hara çiftinin evlenmeleri için ise Lima’nın bir şartının olduğu öne sürüldü. Adriana Lima’nın Metin Hara ile evlenmek için ortaya koyduğu şartın ise Hara’dan bir çocuk sahibi olmak olduğu iddia edildi. Bu iddaya göre Hara’dan hamile kalmak isteyen Lima, eğer Hara ile evlenirse bir de çocuk sahibi olmak istiyor. Türkiye gündeminde bomba etkisi yaratan bu iddialar ile ilgili olarak ikiliden henüz bir açıklama gelmemesine karşın dün spordan çıkarken birlikte görüntülenen ikili yine çok samimi pozlar ile fotoğraf karelerinde yer aldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here