Ana Sayfa Kamu Personel Vodafone 103 Açık Pozisyon İçin Alanında Uzman Personel Alıyor

Vodafone 103 Açık Pozisyon İçin Alanında Uzman Personel Alıyor

Vodafone 103 açık pozisyonda alanında uzman kişileri istihdam etmeye hazırlanıyor. İşte detaylar

1130
0
Paylaş

Hükümet bu yıl işsizlik oranlarının düşürülebilmesi için kamu sektöründe ciddi alımlar yaptı. Ancak Erdoğan, bu konuda özel sektörün de sorumluluk almaları gerektiğini belirtti. Bu noktada özel sektör girişimcilerinin artırılabilmesi adına destekler artırıldı ve kurumlar da büyüme çalışmalarına başladı.

Bu noktada pek çok kişi işletme sahibi oldu ve işsiz vatandaşların istihdamını artırdı. Böylelikle hem işverenin hem de işçinin yüzü gülmüş oldu.

Vodafone bu noktada 103 açık pozisyon için Türkiye genelinde personel alımı yapılacağını açıkladı. Alım yapılacak pozisyonlar, iller, aranan şartlar ve başvuru işlemleri ile ilgili detaylar aktarıldı.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN İSTİHDAM YAPILACAK?

İş Ortakları Kıdemli Uzmanı, Kurumsal Operasyonlar Özel Müşteri Danışmanı, Teknoloji Uzmanı ve KOBİ Satış Yöneticisi alanlarında istihdam yapılacak. Bu alanlardan herhangi birinde uzmanlaşmış olan kişiler Vodafone ile istihdam edilecek. Üstelik toplam 12 ilde yer alan Vodafone mağazaları için bu istihdam söz konusu olmuştur.

İSTİHDAM HANGİ İLLERDE YAPILACAK?

İstanbul, İzmir, Gaziantep, Diyarbakır, Samsun, Bursa, Çorum, Malatya, Ankara, Antalya, Kayseri, Erzurum. Alımların özellikle de nüfus çoğunluğunun bulunduğu illerde yapılması dikkat çekmektedir. Bu noktada yapılacak başvuru sayısının çok yüksek olması beklenmektedir. Vodafone alanında uzman personelleri bünyesine katabilmek ve büyüme sağlayabilmek adına hazırlanmaktadır. Bu noktada istihdam edilecek vatandaşlarda aranan birtakım şartlar da mevcuttur.

BAŞVURACAK KİŞİLERDE HANGİ ŞARTLAR ARANMAKTADIR?

Adayların öncelikle ön lisans (2 yıllık) bir üniversiteden mezun olması gerekmektedir. Başvuruda bulunan erkek adayların askerliğini tamamlamış ve İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir. Personelin, hızlı karar verebilme mekaniğine sahip olmalı ve Office programlarına hakim olmalıdır.

Görev yapan personelin firmada çalışırken öncelikle çözüm odaklı olarak ilerleme kaydetmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bütün firmaların aradığı özellik olan iletişim becerisi de büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bir ürünün yanında aynı zamanda verdiği hizmeti de pazarlamaktadır. Müşteri ile ilişki ne kadar sıkı ise firma o kadar büyük başarılara imza atmaktadır.

VODAFONE PERSONEL BAŞVURULARI NASIL YAPILMAKTADIR?

Personel ihtiyacı her ilde farklılık göstermektedir. Bu noktada illerdeki Vodafone mağazalarının detaylarına erişim sağlamalı, şube ile iletişime geçilmelidir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here