Ana Sayfa Kamu Personel PMYO 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı İnternet Sitesinden Yayımlandı

PMYO 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı İnternet Sitesinden Yayımlandı

Polis Akademisi Başkanlığı internet sitesinden bildirim yayımladı. 2017 yılı PMYO 2.yedek yerleştirme sonuçlarını internet sitesinde açıkladı.

789
0
Paylaş

Polis Akademisi Başkanlığı, Polis Meslek Yüksekokulları Giriş Sınavı 2.yedek adayların yerleştirme sonuçlarını intenet sitesinden yayımladı. Sonuçların açıklandığını intenet üzerinden duyuran Polis Akademisi Başkanlığı yerleştirme sonuç listesini de intenet sitesinde paylaştı. 2.yedek yerleştimede kadın ve erkek adayların 134  kişi olduğunu bildirdi. 131 erkek adayın olduğu Polis Akademisinde 3 kadın aday da bulunmaktadır. Polis Akademisi Başkanlığının yayınladığı duyuru metninde 2.yedek yerleştirme sonuçlarının açıklandığı yazdı. 2017 ile 2018 eğitim öğretim yılı için Polis Meslek Yüksekokullarında 1.yedek yerleştirmede 418 erkek ve 17 kadının olduğunu toplam 435 kişinin planlamasının yapıldığı 15 eylül tarihinde açıklanmıştı.

Daha sonra 2.yedek yerleştirme adayları açıklandı. Yedek olarak gelen adayların 131 i erkek 3 ü kadın olmak üzere 134 kişi olduğu intenet üzerinden bildirildi. Yedeklerin kayır yaptırmayan ve istifa edenlerin yerine alındığı bilinmektedir. Detaylı bilgiler ve yerleştirme sonuçları sadece Polis Akademisi Başkanlığı intenet sitesinden yayımlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here