Ana Sayfa Gündem Son Dakika Samsun Atakum’da Cami inşaatı çöktü 3 işçi öldü

Son Dakika Samsun Atakum’da Cami inşaatı çöktü 3 işçi öldü

Samsun'dan Son dakika... Samsun'un Atakum İlçesi'nde cami inaşaatında çökme meydana geldi. İlk belirlemelere göre 3 işçi hayatını kaybetti.

768
0
Paylaş

Samsun’un Atakum ilçesinde yapımı süren Kevser cami inşaatında bugün saat 12.00 sularında çökme meydana geldi. Beton dökümü esnasında kalıplardan birinin çökmesi ile çok sayıda kişi enkaz altında kaldı. Hemen bölgeye istenen ambulans ve AFAD göçük altındaki işçilere ulaşmaya çalıştı. Adeta zamanla yarışıldı.

3 İşçi Kurtarılamadı

Enkazda maalesef 3 işçi olay yerinde hayatını kaybetmişti.

 Enkaz kaldırma çalışmalarını güçlükle yürüten AFAD ekibi 3 kişinin cenazesine ulaşırken, 3 işçiyi de yaralı olarak kurtardı. Yaralı işçiler hemen Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Hatta son gelen bilgilere göre bir işçi de hastanede tedavi altına alırken hayatını kaybettiği söylendi. Bu nedenle maalesef ölü sayısı 4’e yükseldi. 

 Olayla ilgili vefat eden işçilerin kimlik tespit çalışmaları da yapılıyor.  Hastanede bulunan ve durumları ağır olan 2 işçinin tedavisi halen sürüyor. Yakınlarının endişeli bekleyişi devam ederken, hayatını kaybeden işçilerin cenazelerini yakınları teslim almaya başladı.

 Bu olayla ilgili geniş soruşturmada başlatıldı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here