Ana Sayfa Gündem Şener Şen’in Yeni Filmi Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Şener Şen’in Yeni Filmi Yol Ayrımı Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yavuz Tuğrul'un yönettiği, Şener Şen, Rutkay Aziz ,Çiğdem Selışık gibi usta oyuncuların yer aldığı filmin gösterime giriş tarihi belli oldu.

1004
0
Paylaş

Yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Tuğrul’un yaptığı 2017 yılı yapımı olan film, konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden merakla beklenen filmler arasına girmeyi başardı. Usta oyuncu Şener Şen’in de bulunduğu oyuncu kadrosunda birbirinden kaliteli isimlerin bulunması, izleyicileri büyük bir beklentiye sokup heyecanlandırırken, gösterime giriş tarihi merak konusu.

YOL AYRIMI OYUNCU KADROSU 

Birbirinden kaliteli oyuncularla, sinema severlerin karşısına çıkacak olan filmde, en çok göze batan isim usta oyuncu Şener Şen. Yavuz Tuğrul daha önce, Eşkiya ve Av Mevsimi’nde birlikte çalıştığı usta oyuncuyla tekrardan beyaz perdede yer alıyor. Filmin diğer oyuncularının da çok kaliteli olması ve Yavuz Tuğrul imzası taşıması büyük bir beklentiye sokmakta haklı bir sebep. Filmde yer alan diğer ünlü isimler ise ; Rutkay Aziz, Çiğden Selışık Onat, Nihal Yalçın, Mert Fırat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Defne Kayalar, Şerif Erol.

YOL AYRIMI FİLMİNİN KONUSU

Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Tuğrul’un yaptığı,başrolünde usta oyuncu Şener Şen ve ünlü oyuncu kadrosuyla merakla beklenen, dram türündeki filmin konusu; duygusuz ve acımasız bir iş adamı olan Mazhar Kozanlı’nın ( Şener Şen) geçirdiği bir trafik kazası sonucu ölümden dönmesi ile kendi iç dünyasındaki hesaplaşmalarını ve  babasından kalan tekstil sektöründe kendisini büyütmek için acımasızca kararlar almasını ele alıyor. Geleceğiyle ilgili kararlar alırken cesur ve acımasız olan Mazhar Kozanlı’nı; annesini, eşini ve öz evlatlarını karşısına almak uğruna geçmişiyle yüzleşmesi filmi ilgi çekici hale getirmekte.

VİZYONA GİRİŞ TARİHİ?

Filmin afişinin yayınlanmasının ardından yapılan açıklamayla, ilgi çekici konusuyla ve güçlü oyuncu kadrosuyla merakla beklenen filmin gösterime giriş tarihi ise 10 Kasım 2017 Cuma günü olarak belirlendi. Filmin bu yıl gösterime girecek en iddialı Türk filmlerinden biri olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here