Ana Sayfa Gündem MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel Trafik Kazası Geçirdi!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Demirel Trafik Kazası Geçirdi!

Ruhsal Demirel, Eskişehir'de trafik kazası geçirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısının geçirdiği kazada bir kişi hayatını kaybetti.

557
0
Paylaş

Eskişehir’den Ankara’ya giden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel’in hastaneye sevk edildiği bildirildi. Yaşanan trafik kazasında bir kişinin hayatını kaybettiği söylendi. Sivrihisar ilçesi yakınlarında gerçekleşen kazada Ruhsar DEmirel tedavi altına alındı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel’in durumunun iyi olduğu söylendi. Bir kişinin hayatını kaybettiği kazada başka bir ölüm yaşanmadı. 

Eskişehir’den Ankara’ya geri dönen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel’in kaza geçirildiği öğrenildi. Hayati tehlikesi olmayan Ruhsar Demirel halen hastanede tedavi görmektedir. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel 2011 den beri siyasetin içinde yer almaktadır. Evli ve bir çocuğu olan Ruhsar Demirel Eskişehir Ankara yolunda trafik kazası geçirdi. Durumunun iyi olduğu söylenen Demirel tedavi görmeye devam etmektedir. Yaşanan kazanın zincirleme bir kazaya neden olduğu ve 5 kişinin de yararlandığı bildirildi. Zincirleme kazada bir kişinin hayatını kaybettiği yaralıların da hastaneye sevk edildiği haberi verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here