Ana Sayfa Gündem Konya’da Akıl Almaz Olay Hamile Kadının Bebeğini Tuvalete Düştüğü İddiası!

Konya’da Akıl Almaz Olay Hamile Kadının Bebeğini Tuvalete Düştüğü İddiası!

Konya'da akıl almaz bir olay oldu. Tuvalette bebeğini doğuran kadın 5 yılda 2.bebeğini kaybetti.

598
0
Paylaş

Konya’da yaşanan olay hamile kadınları tedirgin etti. Tuvaletinin geldiğini düşünüp tuvalete giden ve 33 haftalık hamile olan L.K. bebeğini tuvalette doğurdu. Bebeğinin doğumu başlayınca yakınlarını arayan kadın acil servis gelene kadar bebeğini doğurdu. Ne yazık ki ölü olan bebek kadının 5 yılda 2. kaybettiği bebeği oldu. Daha önce düşük yapan L.K. bebeğini yine kaybetti. Büyük üzüntü içinde olan L.K hastanede tedavi edilirken, bebeğin cesedi Konya Araştırma hastanesine götürüldüğü bildirildi. Bebeğin ölümü ile ilgili araştırma başlatıldı. Kriminal bir suç mu yoksa adli mi olup olmadığı bebeğin adli muayenesinden sonra açıklanacak. 

Olayın gerçekleşmesinden kısa bir süre sonra polis ekipleri de olay yerine geldi ve incelemeye başladı. Bebeğin cesedi alınarak Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü. Yaşanan bu dramatik olay sonrası bebeği ölen anne hastanede tedavi altına alındı ve durumunun iyi olduğu bildirildi. 

Bu olaydan sonra hamile kadınları uyaran Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan Dr. Naim Ünsal açıklamalarda bulundu. Naim Ünsal, özellikle beşinci aydan sonra ani tuvalet gelişlerine değindi. Bunun tuvalet olmadığını ve bebeğin gelmeye çalıştığını söyleyen doktor ani tuvaletin geldiğinde hastanelere gidilmesini önerdi. Tuvalete gitmemeleri için hamile kadınları uyarak doğum uzmanı çoğunlukla hamilelerin hastanelere yetiştiğini ve sancıların belli olduğunu söyledi. Fakat bazı vakalar da olduğunu arabada ambulansta veya evde de beklenmeyen ani doğumların gerçekleşebildiğine değindi. Hamile kadınların çok dikkatli olmasını ve tuvalet ihtiyacının bebeğin doğumu ile karışabileceğini de sözlerine ekledi. Doğum yapıldıktan sonra aslında tuvalet ihtiyacının olmadığı anlaşılmaktadır.

Bebeğini tuvalette doğuran annenin üzüntüsü ailesini de üzdü. Olay Konya’nın Selçuklu ilçesinde yaşandı. Olay yerine ambulans ve polis ekibi geldi. Bebeğin cesedinin incelenmesi sonucu olayın ne olduğu tam anlamıyla açıklanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here