Ana Sayfa Gündem Kocaeli’nde Düzenlenen FETÖ Operasyonunda Çok Sayıda Gözaltı

Kocaeli’nde Düzenlenen FETÖ Operasyonunda Çok Sayıda Gözaltı

Bölücü terör örgütü FETÖ’ye Kocaeli’de geniş kapsamlı operasyon düzenleyen güvenlik güçlerimiz, terör örgütü adına hizmet veren toplam 24 öğretmeni belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyon gözaltına aldı;

2733
0
Paylaş

Terör örgütü FETÖ/Paralel Devlet Yapılanması ile ilişiği olan ve örgüt adına hizmet veren çok sayıda şahsa yönelik eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen silahı terör örgütü FETÖ soruşturması kapsamında örgüt ile ilişiği olduğu sebebiyle toplam 17 şahıs güvenlik güçlerimizin düzenlediği operasyonlarla gözaltına alınmıştı. Bunun yanı sıra operasyonun devam eden süreçlerinde Kocaeli merkezli olarak düzenlenen silahlı terör örgütü operasyonu sonucunda toplam 24 öğretmen düzenlenen eş zamanlı operasyonlarla gözaltına alındığı bilgisi aktarıldı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonların 6 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirildiği belirtilirken, düzenlenen operasyonlarla terör örgütüne büyük bir darbe vurulduğu aktarıldı.

Gençlerimizin beyinlerini kirli bilgilerle doldurmak isteyen ve örgüt zihniyeti taşıyan bütün şahıslar düzenlenen operasyonlarla gözaltına alınmakta. Ülkemizi silahlı terör örgütü zihniyetini barındıran hainlerden koruyabilmek adına gerçekleşen bu operasyonlar büyük bir hızla sürdürülmekte. Ülkemizin sistematik bir şekilde gelişmesini sağlayabilmek ve vatandaşlarımızın da silahlı terör örgütünün yarattığı yolsuzlukların tamamen önüne geçebilmek adına Araştırma Komisyonu örgüt ile bağlantısı bulunarak ülkemizde gizlenmekte olan bütün şahısları da tespit edebilmek adına yoğun bir çaba sarf etmekte.

15 Temmuz Kalkışması Çok Daha Kötü Sonuçlar Doğurabilirdi
Gözlerini ülkemizin yönetimini ele geçirmek ve siyasi iktidarı görevden düşürebilmek için kanla bulayan silahlı terör örgütü mensupları, ByLock programı üzerinden darbe anında organize olarak haince bir kalkışma gerçekleştirdi. 15 Temmuz gecesi vatandaşlarımızın üzerine ülkemiz silahlarıyla kurşun yağdıran ve yüzlerce vatandaşımızın da şehit düşmesine sebep olan silahlı terör örgütü FETÖ, vatandaşlarımızın darbe kalkışmasına karşı verdiği demokrasi mücadelesi sonucunda etkisiz hale getirildi. Tatil de olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kaldığı oteli bombalayan ve ülkemizin kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bombalama cüretinde bulunan silahlı terör örgütü, her geçen gün düzenlenen operasyonlarla tam anlamıyla ülkemizden silinmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here