Ana Sayfa Gündem Gaziantep’te Birinci Sınıf Öğrencisinin Çantasından Çıkan Silah Şok Etti!

Gaziantep’te Birinci Sınıf Öğrencisinin Çantasından Çıkan Silah Şok Etti!

Gaziantep'te Şahinbey İlçesine bağlı Vatan Mahalesi'nde bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda bir çocuğun çantasından silah çıktı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

869
0
Paylaş

Gaziantep’te bir ilköğretim okulunda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kentin nüfusu en yüksek olan ilçesi Şahinbey’de Vatan Mahallesi’nde bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda bir ilköğretim 1. sınıf öğrencisinin çantasından çıkan kuru sıkı tabanca, herkesi şaşırttı. Okul idaresi ilgili konu ile ilgili öğrencinin velisini ve polis ekiplerini okula çağırdı. Okula gelen veli hakkında soruşturma başlatılırken, öğrencinin babasının karakola götürüldüğü öğrenildi. Korkunç olayı ortaya çıkaran öğretmen ise şaşkınlığını atlatamadığını dile getirdi.

BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİNİN ÇANTASINDAN TABANCI ÇIKTI

Vatan Mahallesi’nin en kalabalık ilköğretim okullarından birisinde meydana gelen olayda İ.D. adlı birinci sınıf öğrencisinin çantasından tabanca çıkması korku yarattı. Adı paylaşılmayan sınıf öğretmeni, İ.D.’nin sınıftaki hal ve hareketlerinden şüphelendi. Daha sonra öğrencinin çantasında arama yapan öğretmen çantadan çıkan kuru sıkı tabancayı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Tabancayı derhal okul idaresine götüren öğretmen, İ.D.’nin velisini okula çağırttı. Eş zamanlı olarak polis ekipleri de okula çağrılırken, olay ile ilgili olarak veli ile görüşme yapıldı. Ardından polis ekipleri soruşturma kapsamında İ.D. ve velisi 25 Aralık Polis Merkezi’ne sevk edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here