Ana Sayfa Gündem Galatasaray’ın Eski 3 Oyuncusunun Fetullah Gülen İle Aynı Karede Yer Aldığı Bir...

Galatasaray’ın Eski 3 Oyuncusunun Fetullah Gülen İle Aynı Karede Yer Aldığı Bir Fotoğrafa Rastlandı

Galatasaray'ın eski oyuncularından Arif Erdem, Orhan Ak ve Cihan Haspolatlı'nın Fetullah Gülenle aynı karede yer aldığı bir fotoğrafa rastlandı. Haber gündeme bomba gibi düştü. Futbolculardan hala bir açıklama gelmedi.

1070
0
Paylaş

Son zamanların en büyük terör girişimi olan FETÖ, 17 Temmuz girişimi ile ortaya çıktı. Terör örgütü liderliğini Fetullah Gülen’in yaptığı hain dabre girişimi 17 Temmuz 2015’de başarısızlıkla sonuçlandı. Ancak bu günden sonra Türkiye’de askeriyeden eğitime, eğitimde bürokrasiye birçok alanda kaos yaşandı. Hükümetin girişimi ile yıllardır devletin her kademesine sızan örgüt üyeleri temizlenmeye çalışıldı. 

Türkiye’nin birçok ilinde, ilçesinde hatta dünya çapında denek kurarak yayılmaya çalışan hain terör örgütün bütün sistemleri çökertilip devlete sızan örgüt elemanlarını ayıklayana kadar çaba gösterilecektir.

Bu girişimlerin ardından Hükümet hızlı karar alıp uygulayabilmek ve bu yayılmanın önüne geçebilmek adına OHAL ilat etti. 6 ay süren OHAL, her 6 ayda  dolduğunda 4 ay olmak üzere uzatıldı. Bu bölücü faliyetler ardından OHAL’in ilan edilmesi Türkiye’yi siyasi, soyal ve ekonomik anlamda geriye itti. 

Yaklaşık 20 yıldır Türkiye’nin her türlü kurum kuruluşunda yapılanmaya çalışan ve yayılan FETÖ grupları askeri güçlerle titizlikle aranıyor. Bu kadar uzun sürede her yere yayıldığını söyledik ve açığa alınan insanların iş sektörlerine baktığımızda; siyasetçi, asker, doktor, öğretmen, polis, hakim, savcı, bürokrat,futbolcu  gibi meslek dallarına mensup örgüt üyeleri ie karşılaşıyoruz.

Hükümetin denetiminde gerekli araştırma ve incelemeler emniyet güçlerince sağlanıyor. İzmir’deki operasyon sonrasında 3 Galatasaraylı oyuncunun terör örgütü lideri Fetullah Gülen ile aynı fotoğraf karesinde yer aldığı görülüyor. FETÖ operasyonları sırasında yakalanen A.Y’e ait bilgisayarda Galatasaray’ın oyuncularından Arif Erdem, Orhan Ak ve Cihan Haspolatlı’nın Fetullah Gülen’le çekilmiş bir fotoğrafına rastlanıyor.

 

Galatasaraylı üç oyuncunun Fetullah Gülen’le çekilmiş fotoğrafı incelemeler sonrasında ortaya çıkarıldı A.Y’nin evine yapılan baskın sonucunda, bilgisayard Fetullah Gülen’e ait konuşmalarla birlikte, Futbolcularla çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Çekilen fotoğrafta Haspolatlı ve Ak’ı Fetullah Gülen’in yanında oturduğu, Erdem’in ise Fetullah Gülenin ayağının önünde oturduğu fotoğraf sosyal medyayı salladı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here