Ana Sayfa Gündem Ezhel 2017 Konserleri Ne Zaman? RAP Müzik Severler Dört Gözle Bekliyor

Ezhel 2017 Konserleri Ne Zaman? RAP Müzik Severler Dört Gözle Bekliyor

RAP müziğinin önemli isimlerinden Ais Ezhel konserlerine hız kesmeden devam ediyor. Ais Ezhel' in çıktığı sahnelerde biletler anında tükeniyor.

774
0
Paylaş

Ezhel 2017 konserleri hız kesmeden devam ediyor. Ömer Sercan İpekcioğlu 1 Temmuz 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan beri rap müzikle ilgilenen sanatçı sahne adı olarak Ais Ezhel’ i kullanıyor. Ais Ezhel Rap müziğinin yanında Raggas tarzı müzik ile de ilgilenmektedir. Ayrıca sanatçı Ais Ezhel bir çok enstrümanda kullanmaktadır. ( piyano, gitar, nef, def, darbuka gibi müzik aletleri ) 

Ais Ezhel müzik hayatına ilk olarak solo olarak başladı. 2011 yılında Kamufle, Red, Anıl Piyancı, Keişan, Grogi, İndigo, Nomad ile birlikte yaptıkları Sekiz isimli şarkısı ile adını büyük kitlelerek duyurmuştur. Ais Ezhel Türkçe Rap in önemli isimleri ile çalıştıktan sonra DJ Suppa, Funk’ d Up ve Aga B ile Voodoo Records’ u  kurdu. 

Ayrıca Ais Ezhel Hippolife potalının da desteklediği Freestayle King 2 yarışmasında 16 yarışmacı arasından 1. Olarak seçilmiştir.

Geçtiğimiz aylarda İstabul ve İzmir’de sahne alan Ais Ezhel’ in tüm biletleri çıktığı sahnede tükeniyordu. İzmir ve İstanbul yanında bir çok anadolu şehrinide gezen Ais Ezhel’in sıradaki konser tarihleri ve gideceği şehirleri aşşağıda görebilirsiniz.

9 Kasım Çanakkle       JOKER BAR

10 Kasım İzmir             HAYAL KAHVESİ

12 Kasım Denizli          ROUTE

16 Kasım Ankara          PASSAGE PERFORMANCE

17 Kasım Kocaeli           SABANCI KM

23 Kasım İstanbul         IF PERFORMANCE HALL

24 Kasım  Mersin            DONKISHOT PERFORMANCE

25 Kasım Hatay               DUVAR ROCK BAR

28 Kasım Malatya            HANZADE CAFE

29 Kasım Diyarbakır        DİYARBAKIR ROLL BAR

30 Kasım Gaziantep         7/24 PERFORMANCE HALL

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here