Ana Sayfa Gündem Ergenekon Ocakları Genel Başkanı Ayhan Yıldız Sosyal Medya Üzerinden Adnan Oktar’ı Tehdit...

Ergenekon Ocakları Genel Başkanı Ayhan Yıldız Sosyal Medya Üzerinden Adnan Oktar’ı Tehdit Etti

Adnan Oktar'a karşı şok tehdit ! Ergenekon Ocakları Genel Başkanı Ayhan Yıldız sosyal medya üzerinden Adnan Oktar'ı tehdit etti !

2310
0
Paylaş

Ülkemizin gündemine yaklaşık 5 sene önce oturan Adnan Oktar’a Ergenekon Ocakları tehditte bulundu.

Kendi televizyonu olan A9 kanalında yaptığı programlarda abartılı kıyafetler ve teşhircilik konusunda halktan da tepki toplayan Adnan Oktar Ergenekon ocaklarının radarına girdi. Son dönemlerde milli ve manevi aktivist tutum takınmasıyla gündeme gelen Ergenekon Ocakları başkanı Ayhan Yıldız sosyal medya üzerinden Adnan Oktar ile ilgili açıklamalar yaptı.

Adnan Oktar’ın İslam dinini yanlış aktardığı ve insanları yanlış bilgilendirdiği konusunda düşünceleri bulunduğu gözlenen Ayhan Yıldız’ın Facebook hesabından yaptığı açıklama şu şekilde ; 

“İsrail hahamı kahpe Adnan Oktar. Bu sana son uyarımdır!! Yüce islam dinini yaptığın kavatlığa alet etme git hangi dini yaşıyorsan yaşa şerefsiz alçak. Eğer bu alçaklığına devam edersen sokak ortasında kulağını kesip sana yedireceğim.” 

Bu yazının ardından sözlü olarak da açıklamalarda bulunan Ergenekon ocakları başkanı Ayhan Yıldız, “Adnan Oktar’ın programlarında yaptığı haysiyetsizliktir. İslam dinini yanlış anlatıyor, İslam adı altında Yahudilik anlatıyor. Müridlik de bu programda yanlış aktarılıyor, Peygamber Efendimiz bile benim söylediklerim ayetle sabit değilse yapmayın diyor. Ama Adnan Oktar’ın programlarına bakıldığında masada içki şişeleri duruyor, ama içi boş diyor.” 

Kadınlara karşı hitap şekline de değinen Ayhan Yıldız, biraz gözlem yapıldığı takdirde Adnan Oktar’ın ne kadar sapıl ruhlu bir insan olduğunun anlaşılabileceğini iddia etmekte. Bu programda bir yaş sınırının bulunmayıp herkesin izleyebildiğine de değinen Yıldız, programdaki kadınların kıyafetlerinin oldukça erotizm ağırlıklı olduğunu ve İslam dini ile tabandan zıt olarak olduğunu gösterdiğini de iddia ediyor. 

Yaptığı şiddet içerikli açıklama ile alakalı olarak ise kimseyi kesmek ve öldürmenin kendi işleri olmadığını bildiklerini ancak halk ve dini görüş icabı bir tokat borcu olduklarını da belirtti. Bunun mecazen olduğunu aktaran Yıldız, Adnan Oktar’ı herkesin önünde rencide etmeye söz verdiklerini tekrardan belirterek eğer program ile alakalı olarak gerekenler yapılmazsa programı kendilerinin basabileceğini de ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here