Ana Sayfa Gündem Elazığ’da kan donduran olay! 22 yaşındaki kızının boğazını kesti!

Elazığ’da kan donduran olay! 22 yaşındaki kızının boğazını kesti!

Elazığ'da kan donduran bir olay yaşandı. Bir babanın 22 yaşındaki kızının boğazını keserek öldürdüğü öğrenildi. Baba daha sonra suçunu itiraf ederek teslim oldu.

587
0
Paylaş

Elazığ’da yaşanan korkunç bir olay akıllara durgunluk verdi. Bir babanın 22 yaşındaki kendi öz kızını boğazından keserek öldürdüğü bilgisi paylaşıldı. Babanın suçu işledikten hemen sonra polisi arayarak kendisini ihbar ettiği ve teslim olduğu öğrenildi. Olayın hemen sonrasında bölgeye polisler sevk edildi. Güvenlik şeridi çekilerek girişe kapatılan binadan baba gözaltına alınarak çıkarıldı.

Korkunç vaka, Elazığ’ın merkez ilçesinin Rüstempaşa Mahallesi’nde gerçekleşti. Mahalledeki 5 katlı bir apartmanın en üst katında oturan A.B.’nin ailesi korkunç bir olay ile karşı karşıya kaldı. Baba A.B. ile kızı H.B.’nin evde tek kaldığı bir günde meydana geldiği açıklanan olayda A.B.’nin sebebi öğrenilemeyen bir tartışma sonrasında kızı H.B.’nin boğazını keserek öldürdü. 21 yaşındaki kızını kendi elleriyle boğazını keserek öldüren cani baba olayın ardından polisi aradı ve kızını öldürdüğünü itiraf etti. Polis ekipleri kısa bir süre sonra olay yerine intikal etti ve bölgede güvenlik önlemleri alarak daireye giriş yaptı. H.B.’nin kanlar içindeki bedeninin başında duran baba gözaltına alınarak emniyet şubesine götürüldü. Ailenin diğer fertlerine de olay ile ilgili haber verildi. Aile olay yerine geldiğine korkunç manzarayı görünce şok geçirdi. Olay ile ilgili olarak harekete geçen Elazığ Cumhuriyet Savcısı ve olay yeri incelem ekipleri evde tetkikler yaptı ve ardından H.B.’nin cansız bedeni otopsiye götürülmek üzere Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne götürüldü. Otopsinin ardından cenazesi kaldırılan H.B.’nin ailesi gözyaşı döktü.

Gerçekleşen korkunç olay ile ilgili olarak soruşturmalar devam ederken, babanın cinayeti işlemesine sebep olan kavganın nedeni ise henüz öğrenilemedi. Aile fertlerinin de olay ile ilgili bir bilgisinin olmadığı ve tartışmaya sebep olacak herhangi bir problemlerinin olmadığını açıklaması gerçekleşen olay ile ilgili soru işaretlerini artırdı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here